דה וויקנד שיחרר אתמול בשעות לילה (שעון ישראל) את הקליפ החדש לשיר "Save Your Tears" מתוך אלבומו האחרון After Hours, ומיותר כנראה לציין שמעריציו מסביב לעולם קיבלו את הקליפ באהבה, ותוך פחות מ-24 שעות הוא כבר סופר למעלה מ-4 מיליון צפיות ביוטיוב.

בקליפ החדש, הזמר בן ה-30 ממשיך את הקו ה"אמנותי" והביזארי שלו שהחל עם יציאת הקליפ של "Heartless", המשיך אל "Blinding Lights" (שהוכרז לאחרונה כשיר השנה של mako) בסוף 2019, והגיע אל השיא כשהגיע לטקס ה-VMA's עם תחבושות לאחר התאונה המדומה שעבר.

אז מה הפעם? גם בקליפ החדש דה וויקנד (אייבל טספיי) לבוש באותה חליפה אדומה ומוכרת - רק שכאן הוא כבר לא פצוע וחבול, אלא נראה כמי שעבר כמה וכמה ניתוחים פלסטיים שכללו לחיים מורמות, אף משויף, סנטר מחודד וכמובן, איך אפשר בלי; שפתיים מוזרקות.

בשלב מסוים הכוכב המצליח נראה כשהוא שולף אקדח ומכוון אותו לעבר הקהל בהופעה, עד שבסוף הוא מזיז אותו אל עבר ראשו ויורה - אך במקום קליע יוצא קונפטי צבעוני ומשוגע, והקהל מגיב במחיאות כפיים סוערות.

וכך, למרות שעוד לא עברה יממה מאז יציאתו, מעריציו של טספי כבר ניתחו את הקליפ המופלא הזה, והם מאמינים שהוא מסמל את הביקורת שלו כלפי תעשיית המוזיקה, אחרי שכזכור לפני כחודש הוכרזו המועמדים לטקס פרסי הגראמי, והזמר הפופולרי לא קיבל אף לא מועמדות אחת, למרות שאי אפשר לערער על הצלחת האלבום שלו - הן מבחינת הקהל והן ממבחינת המבקרים.

בנוסף, באחד הרגעים הכי חזקים בקליפ, דה וויקנד נראה כשהוא מחזיק גביע מזהב (ואז משליך אותו לעזאזל) בזמן שהוא שר את השורות: "שברתי לך את הלב כמו שמישהו שבר לי פעם/ועכשיו את לא אוהבת אותי שוב", ואנשי מגזין המוזיקה העולמי בילבורד ציינו שמעריצים רבים בטוחים שהגביע מסמל את פסל הגראמי, ושמדובר בביקורת ישירה על חברי האקדמיה.

View this post on Instagram

A post shared by Just Jared (@justjared)

"למה דה וויקנד נראה ככה?", כתב אחד המעריצים בתגובה לקליפ בטוויטר. "עכשיו הוא בטוח לא מצליח להרגיש את הפנים שלו", צייץ מעריץ אחר כשהוא מרפרר לאחד מהלהיטים הקודמים של הזמר, והיו גם כאלה שהגזימו כמו אותו אחד שטען: "יהיו לי סיוטים בלילה אייבל, מה עשית לי?".

למרות זאת, התגובה שהכי תפסה את תשומת הלב שלנו, ושל עשרות צייצנים חדי עין, הייתה של המעריץ שהשווה את דה וויקנד לאחד מאמני הפופ הנערצים ביותר בעולם: "אתה הגרסה המודרנית של מייקל ג'קסון" - ואנחנו כמובן מבינים את הרפרנס ונאלצים להסכים איתו בגדול.