שלשום הגיעה אריאנה גרנדה לטקס ה-VMA, טקס פרסי הווידאו של MTV,  ובמהלך האירוע זכתה הזמרת בארבעה פרסים: שלושה עבור הדואט המצליח שלה עם ליידי גאגא (״Rain On Me”) ואחד עבור שיתוף הפעולה עם ג׳סטין ביבר ("Stuck With U”).

באותו ערב אריאנה גם לקחה חלק במחרוזת שגאגא ביצעה על הבמה כששרה יחד איתה את הלהיט המשותף שלהן, ורבים מהמבקרים פירגנו לשתי הכוכבות על הביצוע והיו כאלה שאפילו הגדירו אותו כהופעה הטובה ביותר של הערב.

בסוף השבוע האחרון, בזמן שאריאנה התמקדה בחזרות לביצוע המדובר גאגא, עלה לעמוד היוטיוב של MTV סרטון של ההופעה הראשונה של הכוכבת בטקס הפרסים של הערוץ - הופעה שנערכה לפני כ-7 שנים, ובמהלכה גרנדה שרה את "The Way” ו-״Baby I”, שני הסינגלים הראשונים מתוך אלבום הבכורה שלה ״Yours Truly”.

מתברר שבמשך שנים התקשו המעריצים למצוא ברשת תיעוד של ההופעה הנשכחת של הזמרת, שבאותה שנה הופיעה בחלק האמנותי שקדם לטקס ולא באירוע המרכזי. הפצת הסרטון בימים האחרונים גררה שלל תגובות מצד מעריצים, שנדהמו לגלות את הפערים בין ההופעה של ארי ב-2013 לאלו שהגיעו לאחר מכן.

בין הטוקבקים שהציפו את הסרטון החדש אפשר למצוא משפטים כמו "אני זוכרת שאז היא אפילו לא הייתה חלק מהאירוע המרכזי ועכשיו היא אחת האמניות החשובות והחזקות ביותר"; "היא עברה כל כך הרבה"; "מדהים, היא גדלה והשתפרה ממש"; ו"אנשים לא הבינו אז שהם צופים בכוכבת הכי גדולה בעולם".