אחרי שנה שלמה של הכנות, דרייק הגיע למאניטיים ומתכונן לשחרור של האלבום השישי והמצופה שלו "Certified Lover Boy" שזכה כבר לכינוי המקוצר CLB, וצפוי לצאת מחר בבוקר לפי שעון ישראל. בנוסף למיליוני המעריצים מסביב לעולם שמתרגשים לקבל מוזיקה חדשה ממכונת הלהיטים הגדולה של עשור האחרון - מתברר שגם אמו של דרייק מתרגשת לא פחות.

לפי הסטורי שהעלה הלילה לחשבון האינסטגרם שלו, סופיה גרהאם, אמו, שלחה השבוע לו פתק מרגש ברמות לכבוד המאורע, בו היא פונה אליו כאל "לאבר בוי" בהתאם לנושא של האלבום החדש. "היום הזה כבר כאן, נשאר רק עוד יום אחד, ואנחנו מתרוממים גבוה כשהם נמצאים נמוך. זו הייתה חתיכת נסיעה ואני תמיד מעריכה את המוטיביציה הבלתי פוסקת שלך. באהבה, אמא". 

בנוסף למכתב המרגש, דרייק פרסם עוד כמה "מכתבים" שכתב בעצמו למעריצים שלו ברחבי ארצות הברית בדרך מאוד מרגשת: שלטי חוצות ופרסום שחושפים את האמנים שמשתתפים באלבום,- בהתאמה לכל אמן והעיר ממנה הוא מגיע. "היי קליפורניה, גבעון וטיי דולה סיין נמצאים ב-CLB" נכתב לדוגמה בשלט דיגיטלי ענק שהופיע בעיר השבוע.

השלטים המדוברים הופיעו גם בשיקגו ואטלנטה עם הכרזות על ההשתתפות של יאנג טאג וסמארק (בהתאמה), אבל השלט המרגש ביותר הופיע בניו יורק ובו הכריז דרייק  על ההשתתפות של "הטוב ביותר": ג'יי זי. אמנם השם שלו לא הופיע בשלט הפרסום הדיגיטלי בטיימס סקוואר, ונכתב רק "הטוב ביותר", אבל אחרי שהשלט עלה גם בחשבון הטוויטר של טיידל, החברה שהייתה עד לא מזמן בבעלותו של ג'יי זי - כבר אי אפשר היה להסיק אחרת.