ביונסה וג'יי זי חוגגים היום עשור לנישואים שלהם. במהלך התקופה הארוכה הזאת הם הספיקו להביא לעולם שלושה ילדים ולבסס את מעמדם כזוג המלכותי של תעשיית המוזיקה העולמית. למרות ההישגים הרבים, קשה לשכוח לשניים את הזמנים הקשים, שכוללים בין היתר את הבגידה של ג'יי זי ואת תקרית המעלית מ-2014.

במהלך אותה תקרית סולאנג', אחותה של ביונסה, תקפה את ג'יי זי בתוך מעלית בזמן שביונסה צופה מהצד ונמנעת מלהגיב. האירוע האלים תועד על ידי מצלמת האבטחה של המעלית והופץ ברשת. הסרטון חשף את המעריצים בפעם הראשונה לפגם בזוגיות של שני הכוכבים.

השבוע התארח מת'יו נואלס, אביהן של ביונסה וסולאנג', בתכנית של ווינדי וויליאמס ובפעם הראשונה סיפר מה הייתה תגובתו לאותו אירוע. "צחקתי כל כך הרבה", הוא סיפר, "מי שמכיר את סולאנג' יודע שזאת תגובה שמתאימה לה. אתה אף פיעם לא יודע למה לצפות ממנה. אין לי מושג מאיפה היא קיבלה את זה. באותו הזמן, ביונסה נשארה בצד וחיכתה שזה יסתיים".

מת'יו היה המנהל של ביונסה בתחילת הקריירה שלה. הוא גם היה זה שהקים את דסטיניז צ'יילד, להקת הבנות המצליחה שדרכה הזמרת פרצה. היחסים בין מת'יו לבתו הידרדרו כשהיא החליטה לפטר אותו מתפקידו כמנהל שלה. רבים טוענים שהסיבות לכך היו ההתנהלות האגרסיבית שלו כלפיה עוד מילדותה והבגידה שלו באמה. בשנים האחרונות מת'יו התבטא לא פעם נגד צורת העבודה של בתו.