אם אתם עוקבים אחרי הדיווחים, ואנחנו מאמינים שכן, אז אתם בטח מודעים לעובדה שאיטליה היא המדינה שנמצאת במשבר החמור ביותר באירופה בכל הנוגע לווירוס הקורונה.

בימים האחרונים מאות טיסות ליעדים שונים במדינה בוטלו, ולפי הדיווחים, לאזרחי איטליה היה חלק גדול בהתפשטות הנגיף ברחבי היבשת.

מוקדם יותר השבוע נערכה בעיר ג'נובה בצפון המדינה ישיבה של בכירים בענף הרפואה סביב המשבר שפוקד את מחוז ליגוריה, שממוקם בצפון-מערב איטליה. במהלך אותו אירוע, שצולם ושודר דרך הרשתות החברתיות, צלצל לפתע הטלפון של אחד המשתתפים, דבר שהוביל להפסקה לא יזומה של הישיבה הדחופה.

מתברר שהצלצול שאותו אדם בחר עבור הטלפון שלו היה "Stupid Love", השיר החדש של ליידי גאגא (זמרת אמריקאית שמתגאה בשורשיה האיטלקים), אותו היא הוציא לפני כשבוע, ולא עבר זמן רב עד שמעריציה של גאגא הפכו את הסרטון לוויראלי דרך הרשתות החברתיות ושיבחו את המשתתף בכנס על טעמו המוזיקלי. בהמשך, גם גאגא עצמה הפיצה את הסרטון וצירפה את הכיתוב: "זאת הסיבה שלשמה אני עושה מוזיקה"

השיר החדש של הזמרת, שמלווה את הקאמבק הגדול שלה, צבר עד כה יותר מ-28 מיליון צפיות ביוטיוב, ואלבומה המלא, "Chromatica", צפוי לצאת ב-10 באפריל ויכלול 15 שירים נוספים. גם אתם מחכים כמונו?