איטליז להקה פרומו (צילום: אוהד רומנו)
הארטיסטים. איטליז | צילום: אוהד רומנו

להקת איטליז הישראלית הוזמנה להשתתף במהלך חודש מרץ בפסטיבל המוזיקה הנחשב "JUE | Music + Art", שייערך במקביל בשנגחאי ובייג'ינג, שתי הערים המרכזיות בסין. הלהקה תופיע ב 23/3 בשנגחאי וב 25/3 בבייג'ינג. בנוסף להשתתפות בפסטיבל תערוך הלהקה סיבוב הופעות מלא ברחבי מדינת הענק, זאת אחרי שכבר הופיעה בעבר בסיבובי הופעות נרחבים בארה"ב, קנדה ואירופה.

הפסטיבל נערך זו השנה הרביעית והוא אחד מפסטיבלי המוזיקה והאמנות הגדולים והמדוברים בסין. הוא משלב הופעות של הרכבי אינדי-רוק מרחבי העולם לצד אומנות רחוב. בין ההרכבים שיופיעו בפסטיבל Death Cab for Cutie, The Pains of being pure at Heart ועוד.

בזכות הקליפים

מארגני הפסטיבל אמרו כי התרשמו מהארט המפותח של איטליז ומהאנימציה המורכבת בקליפים של הלהקה כמו "Hey", ו-"Attractive", אותם יצר חבר הלהקה גיא בן-שטרית, וכבר זוכים להכרה בסין וזכו בפרסים יוקרתיים בפסטיבלי אנימציה מקומיים, ביניהם " China Xiamen International Animation Festival" ו-"China International Animation and Digital Arts Festival". בנוסף, תשתף "איטליז" פעולה עם המאיירת Yan Wei, אחת מהמאיירות הסיניות הצעירות המבטיחות ביותר שתרמה מעבודותיה עבור פליירים של הלהקה.

עקב הצנזורה בסין, לגולשים הסיניים אין גישה לאתרים כגון יוטיוב ופייסבוק. עם זאת, הקליפים של הלהקה הפכו ללהיט כאשר הועלו על ידי גולשים עצמאיים לרשתות הוידאו הסיניות. סיבוב ההופעות יערך בתמיכת שגרירות ישראל בבייג'ינג ובסיוע עידוד מקרן מיוחדת של אקו"ם.

תאריכי ההופעות של איטליז בסין

17.3 Guangzhou concert at 191space livehouse
18.3 Hong Kong concert at Hidden agenda livehouse  
19.3 Changsha concert at Freedom House
20.3 Wuhan concert at Vox
21.3 Nanjing concert at 61 House
22.3 Hangzhou concert at  9 Club
23.3 (Shanghai concert at Yuyintang (JUE | Hear + See festival
24.3 Beijing. Music Video and Animation masterclass and Q&A with Eatliz @ The Hutong
25.3 Beijing. Midi school music master class
25.3 (Beijing concert at Tango (JUE | Hear + See festival

הופעה אחרונה של "איטליז" בארץ לפני הטור הסיני תתקיין הב-29/2, רביעי, 22:00, הוואנה קלאב, דרך השלום 5 תל אביב. בתוכנית: "דאבל פיצ'ר" עם להקת "אומללה" ומסיבת רוקנ'רול.

>> 11 סינגלים ששווים האזנה: ג'וש, שילה פרבר, רם אוריון, שגיא צורף ועוד