ביום שישי האחרון הראפריות סוויטי ודוג'ה קאט שחררו את "Best Friend", שכבר הספיק לצבור יותר מ-16 מיליון צפיות ביוטיוב תוך ארבעה ימים בלבד והפך ללהיט תוך רגע.

השיר החדש מהלל את החברות של הכוכבות הפופולריות, אבל יש בו גם מסר נוסף ועמוק יותר שמתחבא מאחורי הקליפ והמילים של השיר. "אני חושבת שהשיר הזה מתאים לנו כל כך כי הוא גורם לחשוב על עצמאות נשית, אבל בדרך אחרת", סיפרה לאחרונה סוויטי בראיון ל-Extra TV. "הוא מעצים. הוא כיף. הוא סקסי. אבל הוא גם מדבר על דברים אמיתיים. אני מרגישה שהרבה זמן לא היה לנו 'המנון חברות הכי טובות', אז אני חושבת שאנחנו מתאימות בצורה מושלמת לזה".

כבר עם פתיחת הקליפ אפשר להבין היטב את המסר שסוויטי ניסתה להעביר: השתיים משתזפות בבגדי ים כשגבר זר ניגש אליהן ומתלונן על כך שהן מאפשרות לגברים להחפיץ את גופן. "נהדר, עוד גבר Woke מזויף שהוא בעצם מיזוגן", משדרת בטלפתיה דוג'ה לסוויטי בזמן שאותו גבר ממשיך עם הנאום שלו. "הוא באמת חושב שהוא בן ברית למאבק הפמיניסטי?", תוהה חזרה הבסטי.

במהלך השיר עצמו השתיים רוקדות מול תיקי בירקין, מכונית טסלה מצופה יהלומים ובמועדון חשפנות כשהן מעיפות שטרות של 100 דולר באוויר, ולמי שעדיין יש ספק במסר בעיקר של השיר, דוג'ה מסבירה את זה יפה מאוד בפזמון: "זו החברה הכי טובה שלי, היא כלבה קשוחה מאוד ויש לה כסף משלה. היא לא צריכה אף אחד".

כאמור, השיר התפוצץ ברשתות החברתיות, והטוויטר הוצף בעשרות (אם לא מאות) נשים שהשוויצו בתמונות עם החברה הכי טובה שלהן, וגם ביוטיוב המעריצים עפו על השיר: "יש לנו עכשיו באופן רשמי עוד שתי חברות הכי טובות", הגיבה אחת המעריצות.

דבר נוסף שבלט בקליפ המהפנט הוא הכימיה בין דוג'ה לסוויטי, שגרמה לרבים לתהות האם הן באמת חברות כאלה טובות או קצת יותר מזה. "אני אוהבת את דוג'ה קאט מהרגע שהכרנו לראשונה לפני שנתיים", סיפרה סוויטי על הקשר הקרוב באותו הראיון. "תמיד הייתי מעריצה של העבודה שלה, היא עובדת כל כך קשה והיא מוכשרת כל כך".

אגב, גם הסצינה בסיום הקליפ, בה השתיים קופצות מצוק ללא בגדים, לא עברה חלק אצל המעריצים. "אמא שלי שאלה אותי אם אני אקפוץ מהצוק רק כי דוג'ה קאט וסוויטי אמרו לי', ברור שכן!", כתבה מעריצה נלהבת שהציוץ שלה שותף למעלה מ-300 פעמים, ולנו רק נשאר רק לחכות שהמועדונים והחתונות יחזור כדי לחגוג את השיר הזה כראוי.