חשיפה מצמררת: דמי לובאטו טוענת בסרט הדוקו החדש שלה שצפוי לצאת בהמשך החודש כי היא הותקפה מינית ו"ננטשה למות" על ידי הדילר שלה, מיד אחרי שנתן לה את קוקטייל ההרואין המסוכן שהוביל אותה ליטול את מנת היתר באירוע בו כמעט איבדה את חייה לפני כשלוש שנים.

הזמרת הפופולרית שחזרה במהלך הסרט את אותו לילה נוראי והודתה כי היא נאלצה להתמודד עם החוויה המזעזעת רק כשהתעוררה בבית החולים לאחר שהרופאים שאלו אותה אם היא קיימה יחסי מין

"זכרתי אותו שוכב מעליי, אז עניתי שכן", מספרת לובאטו ב-Dancing With the Devil (שיעלה ב-23 במרץ ביוטיוב), והוסיפה שרק חודש לאחר מכן היא הבינה שהמגע המיני נעשה בעל כורחה: "רק חודש לאחר מנת היתר פתאום הבנתי מה עברתי ואמרתי לעצמי 'היי, את לא היית במצב תודעתי לקחת החלטה מודעת'. זו טראומה שלא חולפת תוך לילה והיא מלווה אותי עד היום".

במגזין הבידור PageSix הוסיפו שהזמרת הודתה שמאז אותו לילה היא השתמשה בהרואין פעם נוספת. "הלוואי והייתי יכולה להגיד שהלילה האחרון שבו נגעתי בהרואין היה הלילה של מנת היתר שלי, אבל זה לא נכון. רציתי לשכתב את הבחירה שלו לחלל אותי. רציתי שזו תהיה עכשיו בחירה שלי, והיה לו גם משהו שרציתי, סמים, ובסוף מצאתי את עצמי מתמסטלת".

View this post on Instagram

A post shared by Boo (@boo_025_)

עוד מציינים אנשי המגזין שבאותם הימים, כחלק מניסיון שלה ל"לקחת את הכוח חזרה לידיה", הזמרת בת ה-28 התקשרה לדילר שלה ואמרה לו "אני הולכת לז**ן אותך". היום היא כמובן מתחרטת על אותה השתלשלות אירועים, ולאחר שחזרה להשתמש בסמים היא הבינה שהגיעה לתחתית: "חשבתי לעצמי 'איך נגעתי שוב באותם סמים שהכניסו אותי לבית חולים?'. הייתי מבועתת מהמעשים שלי".

בסרט החדש טוענת לובאטו שכיום היא נקייה לחלוטין מהרואין, אבל בראיון שהעניקה לאחרונה למגזין האופנה Elle  סיפרה שהיא לא מונעת מעצמה מריחואנה או אלכוהול: "למדתי שאם אני סוגרת דלת מסוימת זה גורם לי לרצות לפתוח את הדלת אפילו יותר. אני יודעת שסיימתי עם כל מה שיכול להרוג אותי... אז הלוואי שאוכל לקבל קצת הקלה ממריחואנה".