ליידי גאגא טיימס סקוור (צילום: Gettyimages IL, getty images)
ליידי גאגא מנשקת דגם מוקטן של הכדור המסורתי בחגיגות השנה החדשה בטיימ'ס סקוור בניו יורק | צילום: Gettyimages IL, getty images

ליידי גאגא, הכוכבת ילידת העיר ניו יורק, הגשימה הלילה חלום ילדות כאשר הופיעה כאמן המרכזי על הבמה הראשית בחגיגות השנה החדשה המסורתיות בטיימ'ס סקוור בניו יורק.

גאגא ביצעה על הבמה שלושה מלהיטי אלבומה השני "Born This Way". היא פתחה עם "Heavy Metal Lover" כשהיא לבושה כעכבישת "אלמנה שחורה" עם קונסטרוקציה שחורה ענקית מעל ראשה ושיער בלונדיני אסוף בקוקו ארוך.

אחר כך המשיכה ללהיט "Marry The Night" שנכתב בין היתר על אהבתה לעיר ניו יורק וחיי הלילה שלה ושהקליפ שלו צולם ברחובות העיר בלילה. גאגא קינחה את הופעתה בשיר הנושא והלהיט הגדול "Born This Way".

לפני כן גאגא הספיקה לנשק כדור המראות נוצץ, דגם מוקטן של הכדור הענק שמושלך מדי שנה מהגג אל הכיכר, ובתלבושת נוצצת לא פחות אמרה: "זה חלום שמתגשם, מדהים פה, העיר כל כך יפה. הכבוד הוא שלי, תודה שהזמנתם אותי לכאן. מה שאני לובשת אגב זה של ורסאצ'ה".

ג'סטין ביבר, קרלוס סנטנה, טיימס סקוור (צילום: Gettyimages IL, getty images)
קרלוס סנטנה וג'סטין ביבר בהופעה בטיימ'ס סקוור בניו יורק בערב השנה החדשה | צילום: Gettyimages IL, getty images

ג'סטין ביבר הופיע גם הוא באירוע המתוקשר ואירח על הבמה את קרלוס סנטנה. כשהוא יושב ליד הפסנתר ומלווה את עצמו ביצע ג'סטין ביבר קאבר ל"Let It Be" הקלאסי של הביטלס. סנטנה, הגיטריסט הדגול, ליווה אותו בגיטרה חשמלית, ולקראת סיום השיר ניגן סולו גיטרה מיוחד.

>> המצעד השנתי של mako וערוץ 24 לסיכום 2011: השנה של אדל