עוד לפני שפרצה עם קריירת הסולו המצליחה שלה, ביונסה הייתה אחת הזמרות הקבועות במצעדי הלהיטים בתור חלק מהרכב הבנות המצליח דסטיניז צ׳יילד.

במהלך תקופת פעילותה, הלהקה הוציאה להיטי ענק שהפכו את שלוש הבנות לכוכבות בינלאומיות, ובנוסף, האלבומים שלהן נמכרו בעשרות מיליוני עותקים ומיקמו אותן ברשימת חמשת הרכבי הבנות המצליחים בכל הזמנים.

בראיון שהעניקה לפני מספר ימים, סיפרה חברת ההרכב קלי רולנד שלמרות ההצלחה הרבה, לא תמיד התגובות ללהקה היו אוהדות, ובמהלך אותו ראיון, שצולם בביתה והועלה ליוטיוב, הזמרת סיפרה על תקרית בה היא וחברותיה להרכב ספגו קריאות בוז מביכות כשהיו על הבמה - מה שגרם להן להפסיק את המופע באמצע.

 אותה תקרית מדוברת התרחשה בפסטיבל המוזיקה "סאמר ג'אם" שנערך בסוף שנות ה-90, כשבאותה תקופה הלהקה זכתה לפריצה הגדולה שלה עם הלהיטים "Bills Bills Bills” ו-"Say My Name”, שבעיני רבים מהמעריצים סימנו את המעבר שלהן מ"מוזיקה שחורה" (היפ הופ וארנ'בי) למיינסטרים (פופ).

רולנד סיפרה שהקריאות נגד הלהקה באותו מופע הגיעו מצד מעריצים ותיקים שלהן שטענו שהבנות זנחו את הסגנון המוזיקלי שאפיין אותן בתחילת דרכן ויחד איתו גם את הזהות שלהן ככוכבות היפ הופ. "זה קרה בתקופה שעשינו את המעבר. היינו בשיא הקריירה שלנו וזכינו לתשואות מכולם חוץ מהשכונה שלנו", סיפרה רולנד וציינה שלמרות הכל, אותה תקרית חיזקה אותה ואת חברותיה בהמשך דרכן.