מדונה סופרבול (צילום: Gettyimages IL, getty images)
הנערה מתפרעת. מדונה בהופעה | צילום: Gettyimages IL, getty images

ב-29 במאי באיצטדיון רמת-גן (ויומיים אחר כך ב-31 במאי) תפתח מדונה את סיבוב ההופעות העולמי שלה כאן בישראל. מעריציה של מלכת הפופ הצליחו לשים יד על רשימת השירים (הלא סופית) שמתכננת הדיווה לשגר לאויר באיצטדיון רמת גן ובהמשך לשאר העולם.

המופע צפוי להתחיל עם מזמורי דת (יש להניח שיהודיים-קבליים ונוצריים) שיובילו אל הלהיט הגדול "Girl gone Wild" מהאלבום החדש "MDNA". הגרסה על הבמה תהיה קרובה לביצוע באלבום, אבל תכיל קטע אינסטרומנטלי חדש שמורכב מצלילים של צליפות שוט וכמה מילים מהלהיט הותיק "Material Girl".

השיר הבא בסדר צפוי להיות "Revolver", וישתתף בו הראפר ליל' וויין דרך מסכי וידאו. אחריו תבצע מדונה את  "Gang Bang" והבא בתור יהיה "Papa Don't Preach" הקלאסי בגרסה מחודשת.

שיר נוסף של מדונה שיככב במופע הוא "Hung up" (עם הסימפול מלהקת "אבבא") שיזכה גם הוא לעיבוד מחודש. אחריו תשיר מלכת הפופ את "I Don't Give A" עם הקול של ניקי מינאז'. על פי התכנון צפוי להגיע אחרי מש-אפ בין "Best Friends" ל-"Heartbeat" (ואולי בעקבות הנשיא פרס תבקש מדונה מנוי אלוש לעשות לה את המש אפ).

רשימת השירים כוללת להיט ותיק נוסף של מדונה - "Express Yourself" שאמור להפתיע את המעריצים הותיקים והאדוקים (אופס, ספוילר). הקטע הבא במופע צפוי להיות גרסת רמיקס מיוחד ל-"Give Me All Your Luvin", הסינגל הראשון מתוך האלבום "MDNA" ומיד בהמשך היא תעבור לשיר נוסף מהאלבום החדש - "Turn Up The Radio".

חובבי הלהיטים הישנים יהנו גם מ-"Open Your Heart" שבעקבותיו יגיע שיר חדש נוסף, "Falling Free", שחותם את האלבום "MDNA".

בחלק השני של המופע תפויים רמיקס של המפיק וויליאם אורביט ללהיט הסקסי "Justify My Love".  לאחר מכן אמורה להיות הפסקה בה יוקרן קליפ לצלילי השיר "Nobody Knows Me". כאמור, זו רשימה הפתוחה לשינויים ונראה שפרטים נוספים לגבי הרכב השירים במופע ייחשפו בקרוב.

>> ניקי מינאז' עם קליפ סקסי ואלבום חדש