אוליביה רודריגו, שכבשה את המקום הראשון בבילבורד עם הלהיט ההיסטרי "Drivers License" ולא ירדה ממנו כבר שבעה שבועות, חגגה לפני מספר ימים את יום הולדתה ה-18 - והמתנה הכי גדולה שהיא קיבלה כנראה לכבוד החגיגות הייתה המערכון על השיר בתכנית SNL - אבל מתברר שזה לא הכל.

בראיון שהעניקה מוקדם יותר השבוע, הזמרת הצעירה סיפרה על החודש האחרון שעבר עליה והפך אותה מנערת דיסני תמימה למי שמחזיקה באחד הלהיטים הגדולים בעולם. "נפלתי מזה לגמרי. זה הדהים אותי. אני חושבת שאם עושים עלייך פארודיה ב-SNL זו המחמאה הכי גדולה שיכולה להיות", סיפרה הזמרת על המערכון. "זה היה ממש סוריאליסטי".

במהלך המערכון נעשתה השוואה גם בין רודריגו לבין האלילה הגדולה ביותר שלה: טיילור סוויפט, ובאותו ראיון סיפרה רודריגו שלכבוד יום הולדתה היא קיבלה מסוויפט מכתב שמתבסס על "Long story short", אחד השירים האהובים עליה של כוכבת הפופ. "היא כתבה לי קצת על עצמה במכתב, אמרה שהיא חושבת שאנחנו אלה שיוצרים לעצמנו את המזל, ושהיא בטוחה שאם אתה נחמד לאנשים ועושה את מה שנכון זה תמיד יחזור אלייך חזרה בדרך הכי טובה שיש".

אבל מתברר שחגיגות יום ההולדת של רודריגו לא הסתיימו שם, והיא קיבלה גם מסרים משתי זמרות נוספות שהיא מעריצה: פיבי ברידג'רס ולורד. "ללורד אין חשבונות סושיאל, אבל אחותה יצרה איתי קשר ואמרה לי 'אחותי ואני אוהבות את השיר' - ואני הייתי כזה 'אלוהים אדירים, זה מדהים!'", סיפרה הזמרת הצעירה. "פיבי ברידג'רס הגיבה לי גם היא על הפוסט וזה היה מגניב כל כך".

אז בזמן שהיא מנסה להתרגל למעמדה ככוכבת בינלאומית, ניכר שעמוק בפנים היא עדיין אותה אוליביה רודריגו שמעריצה זמרות גדולות מהחיים. "זה פשוט כל כך סוריאליסטי בעיני. האלילים שלי הופכים להיות חברים שלי כל כך מהר. זה פשוט משוגע".