כדי לסכם את השנה וחצי הקשות בחייה ולפתוח דף חדש, דמי לובאטו קיעקעה על צווארה את המילה "Survivor" ("שורדת"). את הקעקוע היא חשפה דרך תמונה שהעלתה לסטורי. אותו פוסט הגיע מספר ימים לאחר שדמי הודיעה על התקדמות בעבודות על אלבום הקאמבק המצופה שלה.

זאת לא הפעם הראשונה שהכוכבת בת ה-27 מקעקעת על גופה כיתוב שעוסק במשברים השונים שעברו עליה. בתחילת העשור היא עשתה קעקועים על ידיה עם המשפט "Stay Strong" ("הישארי חזקה"). בנוסף, על הגב שלה מופיעה השורה "Now I'm a Warrior" ("עכשיו אני לוחמת"), שלקוחה מתוך הבלדה שהוציאה ב-2013. שני המשפטים מתייחסים להתמודדות ארוכת השנים של דמי עם בעיות התמכרות ומשברים נפשיים.

View this post on Instagram

That’s our girl #demi #lovato #demilovato #lovatic #confident #bodysay #tellmeyouloveme #sober #weloveyoudemi

A post shared by ❣️ᒪOᐯᗩTIᑕ❣️ (@x_.ddlovato._x) on

View this post on Instagram

"Demi'nin Unbroken döneminde 'Stay Strong' dövmesini, Demi'nin kendi adını taşıyan döneminde 'Now, I'm a Warrior' dövmesini, yeni dönemine girmeden önce ise 'Survivor' dövmesini gördük." #DemiLovato

A post shared by #D7 #DEMIxNETFLIX (@ddemiwarrior) on

הפעם האחרונה שלובאטו שוחררה ממוסד טיפולי הייתה לפני כשנה. הזמרת, שנמצאה מחוסרת הכרה בביתה כתוצאה ממנת יתר של סמים, נאלצה לעבור תהליך שיקום במשך מספר חודשים. במהלך אותה תקופה היא נמנעה מלהקליט שירים חדשים וכל פעילות מוזיקלית שלה הוקפאה עד שהורגש שיפור במצבה.