עשור שלם חלף מאז הפריצה הגדולה של ניקי מינאז', מי שעד 2010 הייתה אנונימית כמעט לחלוטין והפכה באותה שנה לאחת הכוכבות הגדולות והצבעוניות של תעשיית המוזיקה.

במקביל ללהיטי הענק שהוציאה כאמנית סולו, מינאז' שיתפה פעולה עם עשרות אמנים מובילים ושברה אינספור שיאים במצעדי הלהיטים, ובמשך השנים מגזינים שונים הגדירו אותה בתור הראפרית המצליחה בכל הזמנים.

למרות ההצלחה המטאורית והניסיונות הרבים, היא מעולה לא הצליחה להגיע לאחד ההישגים הגדולים של עולם המוזיקה - המקום הראשון של מצעד הבילבורד האמריקאי.

היא אמנם הכניסה למצעד בעשר השנים האחרונות יותר מ-100 שירים שרובם הפכו ללהיטי ענק, אבל אף אחד מהם לא כבש את המקום הראשון של מצעד הלהיטים הנחשב ביותר.

השבוע, סוף סוך, הודיעו אנשי מגזין בילבורד שהיא סוף סוף הצליחה לעשות זאת עם הרמיקס שהקליטה עבור השיר "Say So” של הכוכבת העולה דוג'ה קאט, ולפני שהשתיים הוציאו את הגרסה המשותפת שלהן, השיר של דוג'ה דורג רק במקום ה-6 במצעד, ורבים מאמינים שלמעריציה של ניקי יש חלק גדול בעלייה של הלהיט אל המקום הראשון.

ההישג הגדול מגיע שנתיים לאחר שקארדי בי, המתחרה הגדולה של ניקי, הצליחה לכבוש את המצעד, ובזמנו היו כאלה שראו בכך את החותמת הרשמית לניצחון הגדול של קארדי על ניקי, מכיוון שהיא עשתה זאת פעמיים במהלך תקופה של חודשים בודדים עם הלהיטים "Bodak Yellow” ו-"I Like It”, כשהניסיון הכי קרוב של ניקי להגיע למקום הראשון היה ב-2014 עם השיר "Anaconda” שבשיאו הגיע "רק" למקום השני.

View this post on Instagram

Can’t thank you guys enough for going so hard this past week to help us make history. I saw it all. You’ll never understand how much you uplift me with the overwhelming love & support you continue to show. I love you so much. Like so much. So much. Dear @dojacat, thanks for trusting me with your baby. Hope I lived up to your expectations. You’re so extremely talented & so deserving of this moment. what time r u showing ur boobs? Love, Nic #SaySoRemix

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

בפוסט שהעלתה לאחר פרסום הידיעה, כתבה מינאז: "לא יכולה להודות לכם מספיק על העבודה הקשה שנתתם במהלך השבוע האחרון כדי לעזור לנו לעשות היסטוריה. אני ראיתי את הכל. לעולם לא תבינו כמה אתם מרימים אותי עם האהבה האדירה והתמיכה שאתם ממשיכים להראות כלפיי. אוהבת אתכם מאוד".

על דוג'ה קאט הוסיפה ניקי את המילים החמות הבאות: "תודה שבטחת בי עם התינוק שלך. אני מקווה שעניתי על הציפיות שהיו לך. את מוכשרת בטירוף והרגע הזה מגיע לך כל כך".