אין תמונה
נקמת הפטריה המזוהמת. אינפקטד מאשרום

הרכב האלקטרו-טראנס-רוק הישראלי אינפקטד מאשרום, אותו מנהיגים ארז איזן ועמית "דובדב" דובדבני, נכנס עם אלבומו החדש "אגדת השווארמה השחורה" למצעד המכירות האמריקני הרשמי, ה"בילבורד" (Billboard), שמשוקלל על ידי נתוני השמעות ומכירות בארצות הברית. מדובר בהישג היסטורי לאמן ישראלי בארצות הברית.

האלבום החדש של "אינפקטד מאשרום", שמופץ ברחבי העולם, נכנס שבועיים בלבד מיצאתו למקום ה-172 במצעד 200 האלבומים הנמכרים ביותר, למקום ה-9 במצעד אלבומי הדאנס ולמקום ה-32 במצעד האלבומים העצמאיים. הפעם האחרונה בה נכנס אמן ישראלי ל"בילבורד" היתה כשיעל נעים חדרה למצעד הסינגלים עם להיטה "New Soul".

עמית דובדבני: "זה תמיד היה סוג של חלום"

אינפקטד מאשרום נמצאים בימים אלה בהופעות בניו יורק עם ג'ונת'ן דיוויס, סולן להקת Korn, שהקלט איתם לאלבומם החדש את הסינגל הראשון "Smashing the opponent". כמו כן נכלל באלבום עיבוד מחודש של אינפקטד מאשרום לקלאסיקה "Riders on The Storm" של להקת הדורז.

"זה תמיד היה סוג של חלום, או יותר נכון מחסום שרצינו לפרוץ, אבל בלי למכור ולמסחר את עצמנו ולעשות פתאום פופ", אומר מניו-יורק עמית "דובדב" דובדבני.

"לקח איזה עשר שנים להגיע ליום הזה שאני וארז קמים בבוקר ורואים שהמכירות וההשמעות הפכו את ה'שווארמה' לאלבום שנכנס למצעדי הבילבורד, כנראה שבא להם טוב השווארמה השחורה".

אין תמונה
נקמת הפטריה המזוהמת. אינפקטד מאשרום