ג'סטין טימברלייק היה זה שהדביק את המונח "תקלת מלתחה", אחרי אותו רגע מפורסם ממופע המחצית של הסופרבול עם ג'נט ג'קסון, כשחשף את החזה שלה מול כל העולם. חוץ מג'קסון, שיש לה את כל הסיבות ההגיוניות בעולם להיפגע מניסיון ההתנערות של טימברלייק (שהצליח), יש אדם נוסף אחד שיכול לכעוס: ויין סקוט לוקאס, הסטייליסט שהיה אחראי על השמלה.

"שכרו אותי בשביל לעשות עבודה. עשיתי בדיוק את מה שהייתי אמור לעשות", טען השבוע לוקאס בראיון טלוויזיוני לאחר שעלה סרט דוקומנטרי בנושא והופק על ידי ניו יורק טיימס והולו. "אם הייתי פוגע בחברה שלי, לא הייתי עובד עם ג'נט שש שנים לאחר הסופרבול", הוסיף, "היו מפטרים אותי כבר באותו יום".

הסטייליסט שעבד עם לא מעט סלבס ניסה להסביר במהלך הראיון שאותה עבודה שציפו ממנו לעשות לא נחשבה לחריגה בעיניו, לא מעט פעמים הוא נאלץ לעצב לתוך הבגדים תיקתקים שיאפשרו החלפת בגדים בצורה קלה באמצע הופעה.

כאמור, לוקאס נפגע מניסיון ההתחמקות של טימברלייק וזריקת האשמה עליו, ומאז הוא לא דיבר איתו: "הוא ירד מהבמה ואמר 'זו רק הייתה תקלת מלתחה קטנה, אנחנו רוצים לתת לכם משהו לדבר עליו. הוא טבע את המשפט הזה ואז אמרתי לעצמי 'החברות נגמרה'. תקלת מלתחה? אני לא עושה תקלות. הייתי מקצוען. 10 אלף דולר ליום באותה תקופה, אני לא יכול לפשל. למה שתגיד את זה?".