אמש הודיעו אנשי מגזין בילבורד האמריקאי באופן רשמי שהדואט של אריאנה גרנדה וג'סטין ביבר, "Stuck With U”, הגיע למקום הראשון של מצעד הלהיטים הנחשב ביותר בעולם ("בילבורד הוט 100").

מי שתפס את המקום השלישי, ולפי ההערכות המוקדמות היה המתמודד המוביל למקום הראשון עם הסינגל החדש שלו ("Gooba”), הוא הראפר טקאשי 6ix9ine.

בשרשרת פוסטים וסרטונים ששיתף לאחר שקיבל את הידיעה "המאכזבת", הראפר הצעיר, שהשתחרר לאחרונה מהכלא, תקף את שני הכוכבים וטען שהם זייפו נתונים כדי לעקוף את השיר שלו (ואת הלהיט "Say So” של דוג׳ה קאט שירד למקום השני).

בין היתר טקאשי הציג מסמך לפיו בשעה האחרונה לספירת נתוני המכירות וההשמעות, הדואט של אריאנה וג'סטין קיבל דחיפה משמעותית של כ-60 אלף רכישות - מה שהעלה אותו באופן די מפתיע ומוזר אל המקום הראשון.

ג'סטין מיהר להתייחס להאשמות מצד טקאשי, ובין היתר אמר הזמר המצליחלמעריציו: "טקאשי אמר ש-30 אלף עותקים (של הדואט) נרכשו באמצעות שישה כרטיסי אשראי, אבל זה שקר. החוק ברור, ולפיו ניתן להחשיב רק את ארבע הרכישות הראשונות שבוצעו דרך אותו כרטיס. לאחר בדיקה נמצא שכל המכירות לשיר שלנו חוקיות וזה בזכות המעריצים המדהימים שלנו. היה לי הכבוד להקליט את השיר הזה עם אריאנה גרנדה כדי לגייס כספים למען מטרה חשובה". ההכנסות מהדואט של שני הכוכבים ישמשו תרומה לנפגעי נגיף הקורונה ולצוותים רפואיים.

View this post on Instagram

A post shared by @glorymagazines on

בפוסט ארוך במיוחד ששיתפה בעקבות הסערה ברשת, כתבה אריאנה: "ברצוני להתייחס לכמה דברים. זה משהו שאני לא עושה בדרך כלל. אני לא מקדישה את האנרגיה שלי לדרמות או האשמות מוזרות, אבל הפעם זה הגיע רחוק מדי. המעריצים שלי קנו את השיר. המעריצים של ג'סטין קנו את השיר. המעריצים שלנו קנו את השיר, לפי החוק ולא יותר מ-4 עותקים כל אחד. אני מודה לאלוהים בכל יום שיש לי אותם בחיי. לא רק בגלל שהם נלחמים למעני ומנצחים, אלא גם בגלל שהם חלק מהאנשים המדהימים ביותר שהכרתי".

"נתוני מכירות חשובים יותר מנתוני השמעות, אי אפשר להתעלם מכך", המשיכה הכוכבת, "לאלו שלא מרוצים מהמיקום שלהם במצעדים השבוע ומנסים לפגוע בכבוד של נשים שעובדות קשה, אני מבקשת שתעשו בדק בית. אתם צריכים להודות שהגעתם אפילו לשם ושאנשים בכלל מעוניינים לשמוע אתכם".

View this post on Instagram

@billboard YOU’RE A LIE AND CORRUPT. YOU GOT CAUGHT CHEATING AND THE WORLD WILL KNOW.

A post shared by IM BACK AND THEY MAD (@6ix9ine) on

על דבריה של גרנדה, הגיב טקאשי: "כל מה שאני אומר זה שעבדתי מאוד קשה כדי לצאת מברוקלין, ואני מדבר בשם מיליוני הילדים שלא נולדו עם מזל כמו שלך. את דורשת ממני לעשות בדק בית ולא נראה לי שאת בכלל יודעת מה זה. את מאוד מוכשרת ויפה, שאלוהים יברך אותך, אבל לעולם לא תהיי מסוגלת להבין את הסבל שלי".

עוד לפני שהוכרז כי השיר שלו הגיע למקום השני של המצעד, כתב טקאשי: "אני אהיה מאוד מאוכזב אם שילמו לבילבורד כדי שישנו את המקום הראשון", ובנוסף, הוא הציג את נתוני ההשמעות שפורסמו יומיים לפני התוצאות הסופיות, שם הדואט של ארי וג'סטין תפס את המקום החמישי.