הרכב הפופ הבריטי "לה רו" (La Roux) היה אחד השמות החמים ביותר בתעשיית המוזיקה בשנת 2009. חברי הלהקה כבשו את המצעדים ברחבי העולם עם אלבום הבכורה המצליח שלהם, שנושא את שם ההרכב וכולל להיטים כמו "In for the Kill” ו-"Bulletproof”.

אלא ששנים אחרי, ולמרות הניסיונות הרבים, חברי הלהקה לא הצליחו לשחזר את ההישגים האדירים אליהם הגיעו עם התקליט הראשון.

בראיון שקיימה לפני מספר ימים סביב האלבום החדש של הלהקה, סולנית ההרכב, אלי ג'קסון, סיפרה על שיתוף הפעולה שהקליטה בשנת 2010 יחד עם קניה ווסט עבור האלבום שלו ״"My Beautiful Dark Twisted Fantasy”.

לדבריה של ג'קסון, במהלך היום המשותף שלהם באולפן, היא הקליטה קולות רקע עבור השירים "All of the Lights” ו-"Lost in the World”, שהופיעו באלבום של הראפר.

במהלך הראיון, סיפרה ג'קסון על ההיכרות המוזרה עם קניה והסבירה שהחוויה שלה איתו לא הייתה נעימה במיוחד. בין היתר היא סיפרה: "שיתוף פעולה זה הגדרה חזקה מדי למה שזה היה. אני בסך הכל הופעתי שם ועשיתי את מה שאמרו לי לעשות. הוא מהאנשים האלה שהם 100% לא נורמליים. אסור לך לדבר איתו על נושאים רגילים ולנהל שיחה נורמלית. אני לא הצלחתי, זה היה בלתי אפשרי".

"הוא נמצא בהצגה עם עצמו 24 שעות ביממה. אני לעולם לא אשים את עצמי ליד אדם כזה שוב", היא הוסיפה, "אני לא רוצה להיכנס לזה, אבל ראיתי דברים בהתנהגות שלו שבעיני היו מאכזבים ולא מתאימים".

מספר חודשים לאחר העבודה המשותפת שלהם באולפן ההקלטות, אלי סיפרה על ההתנהלות המוזרה של קניה לאדם שמקורב לו, ולאחר שהראפר שמע על כך הוא דרש ממנה לכתוב לו מכתב התנצלות, דבר שהיא הסכימה לעשות מחשש שינסה להשתמש בכוחו כדי לפגוע לה בקריירה.