לרוב, אמנים שחווים הצלחה גדולה עם אלבום הבכורה שלהם פותחים במהירות את העבודות על האלבום השני - אבל זה לא המקרה אצל בילי אייליש, שאכזבה רבים ממעריציה כשהודיעה לפני מספר חודשים שהיא לא ממהרת להקליט שירים עבור הפרויקט המוזיקלי הגדול הבא שלה.

בראיון שהעניקה לאחרונה לתכנית הבוקר של תחנת הרדיו "ביטס וואן", סיפרה בילי שאת השבועות האחרונים היא ניצלה, כמו אמנים רבים אחרים, כדי לקדם את העבודות על האלבום הבא שלה, ולדבריה, על הדרך היא נאלצה להתמודד עם כמה קשיים.

"הרגשתי חסרת השראה לחלוטין במשך שלושת השבועות הראשונים (של הסגר), לא רציתי ליצור מוזיקה", היא סיפרה, "אני לא יודעת למה, אבל זה לא עניין אותי באותו הזמן. זה הכעיס אותי מכיוון שזה אחד מאותם דברים שאותם עושים בבידוד, אבל לא הייתי מסוגלת".

"זה התחיל לפני שבועיים בערך. הלכנו לאולפן ההקלטות, שזה בעצם המחסן של פינאס (אחיה הגדול). וכתבנו שיר שלם, במלואו. זה נדיר שאנחנו מסיים לכתוב שיר שלם במפגש אחד. אני מאוד אוהבת אותו. זה היה בדיוק מה שרציתי לומר ברגע שכתבנו אותו. עשינו כל מיני חוץ מלסיים את זה. יש לנו כמה דברים שעומדים לצאת".

View this post on Instagram

VOGUE CHINA COVER

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

הפריצה הבינלאומית של הזמרת הצעירה הגיעה בשנה שעברה עם האלבום הרשמי הראשון שלה, "when we all fall asleep where do we go", שכלל להיטים כמו "Bad G"”, “When the Party’s Over” ו-"Bury a Friend”. האלבום הפך לאחד האלבומים הנמכרים ביותר של 2019 וזיכה את אייליש בחמישה פרסי גראמי. אז מה בדרך? כולנו בציפייה.