גם אם אמינם ישחרר עוד מיליון שירים ואלבומים, "Lose Yourself" עדייין יהיה כנראה אחד השירים האהובים שלו בכל הזמנים. עכשיו חוץ מהעובדה שהשיר יצא תחת פסקול הסרט "8 מייל" בו כיכב אמינם והפך בעצמו ללהיט, מתברר שעם השנים הוא הפך להמנון מוטיבציה ולמאגר טריוויה עצום למעריצים.

אחת השורות הזכורות ביותר מהשיר היא ללא ספק "כפות הידיים שלו מזיעות, הברכיים חלשות, הידיים כבדות. כבר יש לו קיא על הקפוצ'ון מהספגטי של אמא". עכשיו מה מתברר? שאמינם החליט לאחרונה להפתיע את המעריצים שלו ופתח מסעדה חדשה שתמכור את אותו "ספגטי של אמא".

בפרסומת שעלתה בתחילת השבוע בטלוויזיה האמריקאית, אפשר לראות את אמינם "מקיא" קופסה של אוכל סיני עם ספגטי בפנים, ומיד לאחר מכן הקריין מפרט את כל סוגי המנות ומיקום המסעדה שבאופן לא מפתיע ממוקמת בעיר הולדתו של הראפר - דטריוט שבמישיגן. אם כל זה לא הספיק למעריצים הנלהבים, מתברר שבקומה השנייה של המסעדה תיפתח חנות מזכרות מיוחדת של הזמר.

אגב, זו תהיה הפעם הראשונה בה "הספגטי של אמא" יימכר במיקום קבוע, אחרי שב-2017 אמינם קיים אירוע פופ-אפ במהלך השקת האלבום התשיעי שלו ומכר שם את מנת הספגטי המדוברת. מה עוד? באפריל האחרון, בזמן שמגפת הקורונה הכתה בבתי החולים בארה"ב, הוא תרם קופסאות ספגטי לכל עובדי בתי החולים בדטרויט, ועכשיו סוף סוף כל מי שרוצה (כן, גם אתם) יוכל להתארגן על אחת ממנות הפסטה המוכרות בעולם.