אדל, זמרת (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
חוזרת לבמה. אדל | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

אחרי שכיכבה בכל המצעדים השנתיים של 2011, אדל, היא כצפוי, המועמדת המובילה לפרסי ה"בריטס", פרסי המוזיקה הנחשבים ביותר בממלכה המאוחדת. לקראת הטקס שיתקיים ב-21 בפברואר בלונדון מועמדת לפרס הזמרת הבריטית הטובה ביותר, פרס האלבום הטוב ביותר על "21" והסינגל הטוב ביותר על "Someone Like You".

מפיקי טקס הבריטס הודיעו כי אדל תהיה בין המופיעים בו, וזו צפויה להיות הופעתה הראשונה על במה מאז הניתוח שעברה במיתרי הקול, שנועד לפתור את מחלת הגרון שלה, זו שהביאה לביטול הופעות רבות שלה בשנה שעברה. אלא אם כן אדל תופיע עוד לפני כן, בטקס פרסי ה"גראמי" שיתקיים בלוס אנג'לס ב-12 בפברואר.

ראש בראש: אדל מול פלורנס

פלורנס וולש (פלורנס אנד דה מאשין) מועמדת גם היא בקטגוריות הזמרת הטובה ביותרויחד איתה ועם אדל מועמדות גם ג'סי ג'יי, קייט בוש ולורה מרלינג. להקת קולדפליי מועמדת בקטגוריית הלהקה מול הלהקות ארקטיק מאנקיז, קזביאן, הצמד צ'ייס אנ' סטטוס ו"אלבו".

קולדפליי מועמדים גן בקטגורית האלבום על "Mylo Xyloto", וכך גם פלורנס אנד דה מאשין שמועמדים על "Ceremonials". בקטגוריות הבינלאומיות מועמדים דיוויד גואטה, ריהאנה, ביונסה, ליידי גאגא ובון איבר. מועמד מסקרן נוסף הוא אד שיראן, שמועמד בקטגוריות הזמר, האלבום, הסינגל ופריצת הדרך. כזכור, חברי להקת "בלר" יקבלו באירוע פרס למפעל חיים.

>> ביונסה וג'ייזי רוצים לצלם קליפ בחלל; מדונה נגד ליידי גאגא?