הקשר המיוחד של קארדי בי עם בתה קאלצ'ר הוא אחד מהדברים שהמעריצים שלה הכי אוהבים לעקוב אחריו ברשת - כי איכשהו תמיד קורה משהו מיוחד עם הילדה הזו, וקארדי תמיד דואגת לתעד ולשתף את עוקביה בשטויות הנפלאות של הקטנה בת השנתיים וחצי.

אז מה הפעם? מתברר שהפעוטה ההורסת, שלא ברור אם גם היא נמצאת תחת סגר וללא מסגרת חינוכית, החליטה לאפר את אמא שלה - ובואו נגיד שלקארדי יש מזל שזו תקופה כזו שבה לא מתראים עם יותר מדי אנשים. 

בסרטון שהעלתה אתמול הראפרית לסטורי בחשבון האינסטגרם שלה, ניתן לראות אותה שוכבת על הספה כשהיא עייפה, מיואשת עם פנים מלאות באיפור מוגזם בזמן שקאלצ'ר מעמיסה על פרצופה עוד ועוד צבעים. "אני יפה?", שאלה הכוכבת את בתה הצעירה שהשיבה לה במהירות ובביטחון ששמור רק לילדים: "אני אעדכן אותך כשאסיים".

 

בתזמון די מדהים, הסרטון החמוד הזה מגיע לאחר שהכוכבת העלתה השבוע תמונות חושפניות ללא איפור - למרות שלא צריך להיות גורו ביוטי בשביל להבין שאיפור לא אמור להיראות ככה - אלא אם כן קארדי מצאה השלמת הכנסה בתור ליצנית.

בפעמים הקודמות שקארדי שיתפה את העוקבים שלה בעלילותיה של קאלצ'ר, זה היה כשבתה הקטנה התפרצה לסלון בזמן שהיא ניסתה "להרגיש סקסית" עם מבטים חושניים למצלמה, ולאחר מכן כשהראפרית ניסתה למנוע מהבת שלה לשמוע את"WAP", הלהיט שהוציאה ב-2020 ושכידוע מלא במילים גסות. בקיצור: מתי נותנים להן כבר תוכנית משלהן?