מיק ג'אגר, לורן סקוט (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
9 מיליון זה לא כסף. בשבילו. לורן סקוט המנוחה ומיק ג'אגר, שהונו העצמי מוערך ב-200 מיליון ליש"ט | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

לורן סקוט, חברתו המנוחה של מיק ג'אגר סולן ה"רולינג סטונס", השאירה לו את כל רכושה וכספיה לאחר מותה, המסתכמים בשווי של כ-9 מיליון דולר. זאת בעוד הונו העצמי של ג'אגר מוערך בכ-200 מיליון ליש"ט. ההערכה להונה האישי של סקוט נעשתה על פי הרשומות הגלויות. הנכס העיקרי שלה היה דירתה שבמנהטן, ששווייה מוערך בכ-8 מיליון דולר, ובה שמה קץ לחייה.

מעצבת האופנה, שתלתה את עצמה בגיל 49, כתבה בצוואתה: "אני מעניקה את כל התכשיטים, הבגדים, הרהיטים שלי, הבית וכלי הבית, כלי הרכב האישיים שלי וכל שאר חפציי האישיים למייקל פיליפ ג'אגר", כך פורסם במסמך רשמי שחשף בסוף השבוע בית משפט בניו יורק.

מהצוואה נעדרים שמותיהם של שני אחיה של לורן סקוט - רנדי במברו ויאן שיין. סקוט חתמה על הצוואה שלה ב-23 במאי 2013, בבוורלי הילס, קליפורניה. שמה בעת לידתה, על פי המסמכים, היה לו אן במברו.

עוד ב-mako מוזיקה

כזכור, לורן סקוט נמצאה על ידי העוזרת שלה כשהיא תלויה בדירתה שבצ'לסי, מנהטן, ב-17 במרץ, כאשר צעיף כרוך סביב צווארה. חוקרי מקרי המוות של העיר ניו יורק אישרו שמדובר בהתאבדות. הלווייתה נערכה ביום שלישי האחרון בהוליווד. ארגון המקרב ילדים מאושפזים לאמנות הכריז שיקרא פרס על שמה.

אשתו של רוני ווד: "המצב העסקי הוביל להתאבדות"

ג'ו ווד, אשתו של רוני ווד, גיטריסט ה"רולינג סטונס" וחברו של מיק ג'אגר, אמרה בשבוע שעבר שלמצב הכלכלי של עסקי האופנה של סקוט עשויה היתה להיות השפעה על ההתאבדות שלה. כפי שפורסם, על פי הדוחות הפיננסיים, הגירעון של חברת האופנה של לורן סקוט עמד על כ-3.5 מיליון ליש"ט, ואילו החובות המצטברים שלה נאמדו ב-4.5 מיליון ליש"ט (הערכות אחרות מדברות על 5.5 ליש"ט חובות "בלבד"). בן זוגה, מיק ג'אגר, כיסה את אותם החובות, והמבוכה של לורן סקוט היתה רבה. אך כיסוי החובות רק דחה את הקץ, משום שמצב החברה המשיך להיתדרדר.

מיק ג'אגר, לורן סקוט (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
דובר החברה: "המספרים שצוטטו בתקשורת אינם מכבדים את זכרה". לורן סקוט ומיק ג'אגר | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

חבר של הזוג אמר לעיתונות: "היא הייתה אישה גאה, ומובן שהובכה על ידי מה שקרה. מיק היה שם בשבילה בכל שלב של הדרך, מנסה לעזור כמיטב יכולתו, אבל כנראה שהמצב עורר לחצים במערכת היחסים שלהם. בעולם האכזרי של האופנה, התדמית הכי חשובה והיא לא הצליחה להתמודד נפשית עם הפגיעה העצומה בתדמית שלה בתחום אותו כל כך אהבה".

עם זאת, נציג של סקוט אמר לתקשורת: "הנתונים שצוטטו באמצעי התקשורת על מצבה הפיננסי של חברת האופנה 'LS בע"מ' הם לא רק מטעים מאוד ולא מדויקים, אלא גם מאוד פוגעים ולא מכבדים את זכרה של לורן סקוט. התחזיות של העסק לטווח הארוך היו מעודדות. הגב' סקוט היתה מאוד ממוקדת בלעשות את מה שהיה נכון עבור העסק שלה בתמיכת צוות שלה".

הרולינג סטונס דחו באוסטרליה אבל יופיעו בישראל

לורן סקוט ומיק ג'אגר היו בקשר יותר מעשור. הדוגמנית לשעבר שהקימה חברת אופנה עיצבה לסולן ה"רולינג סטונז" תלבושות להופעות, ועבדה עם מפורסמים נוספים כמו מדונה, כריסטינה הנדריקס ("מד מן), ואליסון וויליאמס ("בנות").

ג'אגר פרסם אחרי מותה הצהרה בה ציין: "אני עדיין נאבק כדי להבין איך אהובתי וחברתי הטובה ביותר היתה יכולה לסיים את חייה בדרך הטראגית הזו. בילינו יחד שנים רבות ונפלאות והיו לנו יחד חיים נהדרים. היתה לה נוכחות מדהימה, והכישרון שלה היה נערץ ביותר, כמובן שגם אני הערצתי אותו. התרגשתי מאוד מהמחוות שאנשים ערכו לה, וגם מהמסרים האישיים של תמיכה שקיבלתי. לעולם לא אשכח אותה".

בעקבות המוות הבלתי צפוי של בת זוגו של הסולן, הודיעה להקת ה"רולינג סטונס" על דחיית סיבוב ההופעות באוסטרליה וניו זילנד החודש. עם זאת הצהירה הלהקה על פתיחת הסיבוב האירופי "14 On Fire" בחודש יוני הקרוב, הכולל למרבה השמחה הופעה בישראל - שצפויה להתקיים ב-4 ביוני בפארק הירקון בתל אביב.