לאחר שהפכה לזוכה הראשונה של אמריקן איידול בשנת 2002, קלי קלרקסון נאלצה להתמודד עם הפרסום המאסיבי שהגיע עם זכייתה לגמרי לבדה - וזה לא היה קל. היום' 20 שנה אחרי, הכוכבת חשפה בפרק האחרון בתכנית הרשת שלה, "The Kelly Clarkson Show" עד כמה היא סבלה באמת.

לפי הזמרת, איש מהסלבס שהיו בסביבה שלה באותה תקופה לא עזר לה להתמודד עם המציאות החדשה בחייה או בכלל היה נחמד אליה במיוחד, חוץ מאחת - השחקנית ג'ניפר לאב יואיט.

"את בטח לא זוכרת את זה", אמרה קלרקסון ליואיט שהתארחה אצלה בפרק, "אבל זה נשאר איתי לעוד הרבה זמן. זה קרה אחרי אחד מהטקסים, MTV או או VMA, לא זוכרת מה זה היה - אבל פתאום רצת אליי, היינו בדיוק בתקופה של הגמר וכולם היו רעים אלינו ממש כי באנו מריאליטי וזו הייתה העונה הראשונה. כולם חוץ ממך".

"הם היו כל כך גסי רוח אלינו בשטיח האדום, כאילו שהתכנית הייתה נוראית כל כך", הוסיפה קלרקסון. "זו הייתה חוויה נוראית ואת באת ורצת אליי משום מקום ואמרת לי כזה 'אלוהים אדירים! אני ממש מריעה לך!'. אמרת לי גם 'בבקשה תשמרי את אלו שאת אוהבת קרוב אלייך, הם יהיו בסוף האנשים היחידים בחיים שלך. זה התחום הזה - הוא יכול להיות ממש קשה. תמיד תזכרי לשמור את האנשים שאוהבים אותך'".

View this post on Instagram

A post shared by Kelly Clarkson (@kellyclarkson)

יואיט אמנם לא ידעה זאת בזמנו, אבל קלרקסון הייתה צריכה את התמיכה הזו ברגע הקשה ההוא. "את נתת לי את העצה הזו וזה היה ממש ממש חמוד, ובזמן שהכי הייתי צריכה את זה", הוסיפה קלרקסון. "אז תודה רבה, זה היה ממש משמעותי עבורי. את היית כל כך נחמדה".

בנוסף, לפי מגזין הבידור PageSix, קלרקסון כבר חשפה בעבר שסבלה לא מעט בהתמודדות עם התהילה, כמו למשל בשיחה שלה עם דמי לובאטו, זה צוטטה כשאמרה: "זה לא תמיד קל להיות באור הזרקורים וכשהחצים מכוונים אלייך, במיוחד כשאתה ממש פגיע ונותן לאנשים האלה תחמושת בשביל לפגוע בך עוד יותר".