מאז שנחשפו העדויות על הטרדות מיניות ממי שהיה במשך שנים "מלך הפופ", מייקל ג'קסון, מיליוני מעריצים בעולם לא מצליחים להחליט אם הוא ראוי עדיין לטייטל המלכותי - אבל על דבר אחד כולם מסכימים: מייקל ג'קסון מת ב-2009. טוב, לפחות כמעט כולם.

סרטון יוטיוב שתפס תאוצה ויראלית בשבוע האחרון (לאחר שעלה בתחילת אוגוסט) טוען לא רק שג'קסון חי, אלא שהוא גם השתתף בקליפ של דה וויקנד "Save The Tears" מ-2020. במהלך הקליפ ניתן לראות את דה וויקנד, שעבר בו כמה "ניתוחים פלסטיים", ניגש לקחת את המיקרופון מנגן קלידים עם מסכה מלאה בנצנצים.במי מדובר? בבקשה.

גוון העור, השיער הארוך המתולתל והג'קט הזוהר גרמו לבמאי הסרטים הטורקי, בטוחן גונדוז, להאמין שמדובר בג'קסון, וגם ליצור את הסרטון כאן למטה וכאמור להעלות אותו לעמוד היוטיוב שלו "BeLIEve". בנוסף, בטוחן הוסיף בסרטון שפריס ג'קסון היא זו שהציגה בעבר את דה וויקנד כשהופיע בטקס הגראמי, מה שעלול לרמוז כביכול על "ההופעה של אביה בקליפ"

"אני מאמין שהוא המיר את דתו וחי רחוק כאדם שלם עם הדת שלו", סיפר הבמאי הטורקי לדיילי סטאר. "יש המון סיבות שיכולות לגרום לו לעשות את זה. יש אנשים שטועמים את התהילה ורוצים לחיות את שארית חייהם כאנשים נורמלים, אבל למייקל ג'קסון יש תוכניות. הוא הולך לחזור וליצור את שמו בהיסטוריה שוב". לטענת בטוחן, חבריו של ג'קסון, הראפר אייקון והזמר טדי ריילי - כבר טענו בעבר בפומבי שמלך הפופ "לא מת".

נכון לעכשיו הקליפ צבר כבר למעלה מ-260 אלף צפיות ובאופן מפתיע למדי יש אנשים שבאמת מאמינים שמדובר בג'קסון. "הוא עדיין חי. הוא שומר על פרופיל נמוך בגלל כל מה שקרה לו בחיים", הגיב מעריץ לסרטון, כשאחר הוסיף: "אנחנו מאמינים בך מייקל. אנחנו אוהבים ונתמוך בך תמיד".

אנחנו רק נציין שקיימת אפשרות נוספת: דה וויקנד בחר "לשתול" ניצב שיהיה דומה למייקל בשביל לדמות את העברת השרביט (שמגלם המיקרופון בקליפ), מהכוכב המנוח לכוכב הפופ של התקופה. אבל זה רק אנחנו, אולי זה באמת יותר הגיוני שהכוכב הכי גדול בעולם ביים את מותו לפני עשור ועכשיו חזר מאי המתים שנמצא ליד קובה - שם הוא שוהה ביחד עם טופאק, אגב - בשביל להצטלם לקליפ של דה וויקנד. כן, בטח. נשמע הגיוני.