סרט הדוקו של בילי אייליש שיצא לפני כשבוע עדיין מייצר כותרות מסביב לעולם, ולאחר שלמדנו ונכנסנו למעמקי נפשה של הזמרת הצעירה והפופולרית, אז התברר שמעריציה לא מתכוונים לוותר לראפר 7:AMP (ברנדון "קיו" אדמס) שמוצג בסרט כבן זוגה דאז - כעת אייליש מבקשת ממעריציה "לשחרר" ולא להחמיר איתו יותר מדי.

"תזכרו להיות נחמדים לבני אדם לא משנה מה", כתבה הזמרת בסטורי שהעלתה בחשבון האינסטגרם שלה. "אני אוהבת אתכם חבר'ה ותודה שאתם מגנים עליי אבל תהיו נחמדים!". אחרי שאייליש פנתה למעריציה, גם אדמס עצמו התייחס לנושא בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו והסביר שהוא עבר תקופה לא קלה באותם ימים לאחר שאיבד את אחיו.

"אנשים לא מבינים שהתמודדתי עם המוות של אחי", כתב האקס המדובר. "במיוחד בתקופה כשזה עוד טרי, לפעמים צריך להיות לבד בשביל להתמודד. לפעמים אנשים לא מסכימים ולא רוצים את אותו הדבר כמו השני. זה האחריות שלכם להבין שיש כמה נקודות מבט שונות להסתכל על סיטואציה. כל מי שמכיר אותי יודע בדיוק איפה הלב שלי".

ברנדון, שלפי הסרט איכזב את זוגתו כמה וכמה פעמים במהלך הקשר ביניהם, המשיך בדבריו ואפילו שתל בהם רמז דק לאייליש: "אני נשאר עם חיוך על הפנים גם כשאני כואב. אף אהבה היא לא אבודה, אבל אני מסרב להיות מותקף".

כזכור, לפני כשבוע קיו הוגדר על ידי מעריציה של בילי אייליש בטוויטר כ"אויב מספר אחת", לאחר שצפו בסרט לראשונה ונותרו המומים מהיחס שלו כלפיה. "אני רוצה לז***ן לאקס של בילי אייליש את הצורה במכות", כתבה אחת מהן, ורבים אחרים ציינו בדאגה את העובדה שהם ניהלו מערכת יחסים כשהיא הייתה בת 16 והוא בן 22.