אחרי פרישתה של ג'רי האליוול מהספייס גירלז בשנת 2000 והפריצה שלה כאמנית סולו, שאר חברות הלהקה החלו להוציא סינגלים בנפרד, מה שהוביל לתחרות קשה ביניהן במצעדים. ההישג הגדול ביותר אליו כל אחת מהבנות שאפה, כמו כל אמן בבריטניה -  היה להגיע ולכבוש את המקום הראשון במצעד הלהיטים הבריטי.

על אלבום הסולו הראשון שלה עבדה ויקטוריה בקהאם יחד עם המפיק המוזיקלי דיין באוור, לשעבר חבר בהרכב הבנים 'Another Level’, והם גם שיתפו פעולה בסינגל הבכורה שלה כזמרת בפני עצמה, "Out of Your Mind”.

למרות הציפיות, השיר לא הצליח לכבוש את המקום הראשון של מצעד הלהיטים הבריטי והצמד נאלץ להסתפק במקום השני, כשמעליו ניצב להיט ההאוס (Groovejet (If This Ain't Love של סופי אליס בקסטור והדיג'יי ספילר.

במהלך ראיון שהעניק לאחרונה, דיין סיפרה על המתיחות בין שתי הזמרות, שהוציאו את הסינגלים הראשונים שלהן באותו השבוע. "ויקטוריה הייתה נואשת להגיע למקום הראשון, מכיוון ששלוש חברות אחרות מהספייס גירלז כבר הצליחה לעשות זאת עד אותה נקודה. הייתה תחרות גדולה ביניהן אז".

"אמרו לנו שאנחנו מובילים במכירות במשך כל ימות השבוע והיינו בטוחים שלא יעקפו אותנו", המשיך דיין המשיך, "לאחר מכן נודע לנו שחברת התקליטים (של סופי) שלחה אנשים ביום המכירות האחרון לרכוש את הסינגל שלה בכמויות, מה שהרס לנו. זה עורר בוויקטוריה ובי לא מעט זעם".