השבוע שודר הראיון של ליאם פיין בתכנית הפודקאסט של הזמרת הבריטית ג'סי וור, שם הוא דיבר על התקופה בה פעל כחלק מהרכב הבנים המצליח וואן דיירקשן. הכוכב בן ה-26 סיפר על הקשיים איתם התמודד בעקבות הפריצה הגדולה ועל העובדה שהרגיש שאין לו חיים מחוץ ללהקה.

"הייתי חייב לעצור, בהחלט. זה היה יכול להרוג אותי", הוא אמר לג'סי, "לא היה כפתור עצירה וזה לגמרי יצא מכלל שליטה. לא הייתה לנו שליטה על החיים שלנו ועבדנו הרבה יותר מדי. לא היו לי חיים פרטיים ולא למדתי כלום על עצמי". לפני כ-3 שנים ההרכב הפסיק את פעילותו וליאם פתח בקריירת סולו. בראיון סיפר שמאז הוא לוקח חלק יותר משמעותי בניהול הקריירה שלו.

בהמשך הראיון ליאם התייחס גם לזוגיות עם הזמרת שריל קול (36) וסיפר שלתקשורת היה חלק בפרידה שלהם. "היו כמה חיכוכים בינינו, זה היה רע למען האמת, ואף אחד מאיתנו לא היה באמת אשם. הנסיבות גרמו לכל כך הרבה לחץ בקשר שלנו", פיין הוסיף, “בכל פעם ששריל רצתה לצאת מהבית זה היה לוקח זמן רב בגלל שהיא דאגה כל כך מאיך שתמונות הפפראצי שלה יצאו".

ליאם ושריל הודיעו על סיום מערכת היחסים שלהם בקיץ שעבר, אחרי כמעט שלוש שנות זוגיות. למרות המשבר ביניהם, השניים בחרו להמשיך לגדל את בנם המשותף ביחד ולשמור על קשר חברי ותומך.