דמיינו שאתם מקבלים את ההזדמנות לפגוש אחד על אחד את ג'יי זי, אחד הראפרים הגדולים בהיסטוריה ואחד האנשים הכי חזקים בתעשיית הבידור העולמית. עכשיו דמיינו שאתם מבריזים לו כי אתם צריכים לחכות לטכנאי של הטלוויזיה שיבוא להתקין אותה בדירה שלכם. ג'סי גלין, הזמרת הבריטית, עשתה בדיוק את זה.

גלין עזבה את חברת התקליטים הקודמת שלה, אטלנטיק רקורדס, בינואר 2022, וחודשיים לאחר מכן חתמה על חוזה עם רוק ניישן, חברת התקליטים הידועה של ג'יי זי. בראיון ל"סאן", סיפרה שעד היום טרם פגשה את הבוס המפורסם שלה, למרות שקיבלה הזדמנות. והסיבה? "חיכיתי לטכנאי שיבוא להתקין טלוויזיה בדירה החדשה". למי מאיתנו זה לא קרה.

בראיון סיפרה גלין: "הייתי בלוס אנג'לס, בדירה חדשה, ומלא אנשים הגיעו להתקין ולשים בה דברים, ופשוט לא יכולתי להגיע למשרד. חלק מזה היה בגלל לחץ, אבל באמת שחיכיתי לאנשים שיבואו להתקין לי את הטלוויזיה", הודתה. נשמע שג'יי זי הוא בוס מבין וקשוב, כי הוא קיבל את התירוץ: "זה הצחיק אותו, זה בסדר", סיפרה גלין. "הוא כיבד את זה שהייתי צריכה לטפל בעניינים שלי, לעשות את מה שאנשים אמיתיים עושים".

מעבר ללהיטים שלה, שזכו להצלחה בעיקר במצעדים הבריטיים, ג'ס גלין משכה אליה תשומת לב כשנבחרה לחמם את הספייס גירלז בסיבוב האיחוד שלהן, ועל פי דיווחים ניהלה רומן עם מלאני בי. בנוסף עוררה שערורייה קלה כאשר הבריזה מהופעה ברגע האחרון לאחר שבילתה כל הלילה עם חברות הספייס גירלז. מבריזנית סדרתית? ימים יגידו.