ביונסה בהריון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מיוזיקלית. ביונסה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

החזרה של ביונסה נואלס לעניינים אחרי לידת ביתה בלו אייבי עם בעלה ג'יי זי מתחילה בימים אלה. כוכבת הפופ הכי גדולה באמריקה לוהקה לסרט המוזיקלי "One Hit Wonders" של ראיין מרפי, יוצר הסדרה "Glee", לצד ריס ווית'רספון (ששותפה להפקה), גווינת' פלטרו וקמרון דיאז.

הסרט, שכתיבת התסריט שלו טרם הסתיימה, יספר על חבורת זמרות שהצליחו בשנות ה-90' וכעת מנסות לעשות קאמבק. כדי לחזור בגדול הן מקימות מעין להקת בנות ומנסות שוב את מזלן בתעשיית המוזיקה והשואו-ביזנס.

המעריצים של ביונסה מתלהבים בטירוף, כשבאמריקה מדברים על הלהיט הגדול של השנה בתחום הסרטים המוזיקליים. בהפקה מבטיחים לתפור תפקיד למידותיה הגדולות של ביונסה, שתמצא את עצמה כזמרת בודדה בין שלוש שחקניות קולנוע מוכחות.

ביונסה כבר כיכבה, כזכור, בשני סרטים מוזיקליים. היא גילמה את דמותה של אטה ג'יימס בסרט "קאדילק רקורדס" ב-2008, ושיחקה בתפקיד הראשי בסרט "נערות החלומות". כמו כן הופיעה בסרטים כמו "הפנתר הוורוד" ו"אוסטין פאוורס: גולדממבר".

אלבום חדש בעבודה

כמו כן החלה ביונסה בעבודה על אלבום חדש וחמישי, אם לא שניים. כבר בדצמבר פורסם שהיא עובדת באולפן עם המפיק "The Dream", שאחראי, בין היתר, ללהיט הענק שלה "Single Ladies", והשתתף בכתיבת כמה שירים לאלבומה האחרון "4". לפי הדיווח שהגיע מהאולפן "ביונסה מוכנה לעבודה", אמר אז "The Dream". "היא מטורפת! היא לא מפסיקה לעשות דברים. אני לא יודע אם הלידה עומדת להאט לה את הקצב. היא פשוט אדירה ביצירת דברים. אני לא יודע איך היא מתכוונת לעשות את זה, היא פשוט מנייאקית, במובן החיובי של המילה".

>> ריהאנה מועמדת לתפקיד וויטני יוסטון בסרט על חייה