אין תמונה
זוהרת כמו יהלום רטוב. ריהאנה ב"אקס פקטור"

הקרב הגדול ביותר בעולם הפופ מתנהל בימים אלה לא בין ליידי גאגא ומדונה וגם לא בין ג'סטין ביבר והבליבריות שלו ל-Psy וה"גאנגם סטייל", אלא בין ריהאנה ל"וואן דיירקשן". מדובר במאבק היוקרתי על המקום הראשון במצעדי מכירות האלבומים בשתי הטריטוריות הקובעות בפופ - בריטניה וארצות הברית.

בפינה השמאלית, עם האלבום "Unapologetic" נמצאת הדיווה מברבדוס ובפינה הימנית בני הממלכה המאוחדת עם אלבומם "Take Me Home". הדיירקשנים ניצבו בשבוע שעבר בפסגה בבריטניה וגם באמריקה. באמריקה הם מכרו לא פחות מ-540 אלף עותקים מאלבומם בשבוע הראשון - מספר דמיוני במונחי סוף 2012.

השבוע כבשה מידיהם ריהאנה את המקום הראשון במצעד הבריטי, תוך שהיא משווה את שיאה של מדונה עם שלושה אלבומים שלה שמגיעים למקום הראשון בממלכה - "Unapologetic" ושני קודמיו "Talk That Talk" ו"Loud".

היום (שני) בשעות הקרובות, צפוי להתפרסם מצעד האלבומים החדש בארצות הברית, שיקבע האם גם ארצו של הדוד סם נכבשה מידי ה-1D על ידי רירי. ריהאנה, צופים, אמורה למכור השבוע באמריקה בין 225 אלף ל-250 אלף עותקים מאלבומה.

אבל עד שיגיעו תוצאות האמת מאמריקה הופיעה ריהאנה בתוכנית "אקס פקטור" כשהיא מעניקה משמעות חדשה לביטוי "הופעה על רטוב". ריהאנה ביצעה את הלהיט "Diamonds", הסינגל הראשון מהאלבום, שכבר זכה לרמיקס ראפ של קנייה ווסט, כשהיא נמצאת תחת גשם מלאכותי שהוזרם עליה באולפן.

בתחילת הביצוע טפטף הגשם לפניה ויצר חיץ יפה בינה לבין המצלמה והקהל, אבל ככל שהתגבר השיר והביצוע של ריהאנה נהיה נרגש יותר, זרמו המים גם על פניה וגופה והעניקו לה מראה מרהיב. אחלה שואו.

>> הרולינג סטונז פתחו את סיבוב ה-50 שלהם בלונדון בהופעת ענק