בסוף השנה טיילור סוויפט תחגוג את יום הולדתה ה-30. לקראת החלפת הקידומת, הזמרת העניקה השבוע ראיון מיוחד למגזין "Elle", בו היא מספרת על כמה מהאירועים שעיצבו את אישיותה בשנים האחרונות, ביניהם הסכסוך המפורסם שלה עם קניה ווסט ואשתו קים קרדשיאן.

במהלך הראיון הכוכבת אמרה: "מניסיוני הבנתי שבריונים רוצים שיפחדו מהם ויקחו אותם ברצינות. לפני כמה שנים מישהי פתחה בקמפיין שנאה נגדי ברשת כשקראה לי 'נחשה'. העובדה שכל כך הרבה אנשים הצטרפו אליה הורידה אותי לנקודה הכי נמוכה שהגעתי אליה מבחינה רגשית". כמובן שטיילור התכוונה לקים, שב-2016 קראה לזמרת "נחשה" בעקבות הסתבכות הריב עם בעלה.

באותו ראיון סוויפט הסבירה שמצבה הנפשי העגום, אליו הגיעה בגלל קים, גרם לה להתחיל לשתות אלכוהול באופן קבוע. בניגוד לאלבומיה הקודמים, באלבומה האחרון שהוציאה ב-2017 ("Reputation") אפשר למצוא שורות רבות שעוסקות בשתיית אלכוהול.

בתגובה לראיון של טיילור, מקורבים לקים מסרו: "קים המומה מההערות של טיילור מכיוון שהייתה בטוחה שהשתיים השאירו את הדרמה ביניהן מאחור. למרות זאת לקים אין כל כוונה לחזור לסכסוך עם הזמרת". כזכור, רק לפני חודשיים קים סיפרה בתכנית הלילית של אנדי כהן שהיא בחרה להשאיר את הריב עם טיילור מאחור.