"הגוף שלי חלש. לא יכול להתמודד עם נסיעות": אוזי אוסבורן מבטל את סיבוב ההופעות בגלל מצבו הרפואי. אוסברון בן ה-74 הודיע הבוקר (רביעי) שהוא כנראה לא יחזור יותר לבמות, במכתב פתוח למעריצים שלו. אגדת המטאל מתמודד בשנים האחרונות עם פרקינסון ועבר מספר ניתוחים לשיפור מצבו. "זה כנראה הדבר הכי קשה שנאלצתי לשתף עם המעריצים הנאמנים שלי", כתב.

"כפי שאתם יודעים, לפני ארבע שנים, בחודש הזה, הייתה לי תאונה קשה שפגעה לי בעמוד השדרה. בזמן הזה המטרה היחידה שלי הייתה לעלות לבמה בחזרה. הקול שלי בסדר, אבל אחרי שלושה ניתוחים טיפולים בתאי גזע ואינסוף מפגשי פיזיותרפיה הגוף שלי עדיין חלש פיזית".

"אני באמת נדהם מהדרך שבה כולכם שמרתם את הכרטיסים שלכם בסבלנות במשך כל הזמן הזה", המשיך, "אבל עם כל הכוונה הטובה, אני עכשיו מבין שאני לא אוכל לקיים את סיבוב ההופעות שלי באירופה ובריטניה - כי אני יודע שלא אצליח להתמודד עם הנסיעות והטיסות. תאמינו לי שאני שהמחשבה שאאכזב את המעריצים שלי, דופקת אותי לגמרי. מעולם לא דמיינתי שימי ההופעות שלי יגמרו ככה. הצוות שלי שלי עובד כרגע על רעיונות למקומות שאוכל להופיע בהם בלי שאצטרך לעבור מעיר לעיר, ממדינה למדינה".

אוסבורון סיים את המכתב הפתוח עם תודות למשפחתו, ללהקה, לצוות שלו "וכמובן למעריצים שלי על המסירות, נאמנות ותמיכה בלתי נגמרת שהעניקה לי את החיים שמעולם לא חלמתי שיהיו לי. אני אוהב אתכם".

אגדת המוזיקה עבר לאחרונה את הניתוח השלישי שלו בהצלחה, אבל בראיון לרדיו SiriusXM, שיתף שההליך השפיע עליו קשות. "זה כל כך קשה", אמר הזמר הוותיק. "כאילו, אני רוצה לצאת, אני רוצה לעשות את זה. הניתוח המז**ין הזה שעשו לי. זה פאקינג גיהינום. אין לכם מושג".  אוסבורן חשף שהניתוח היה נחוץ בשביל לשפר את איכות חייו ולמנוע ממנו להפוך לאט לאט למשותק.