כלי התקשורת בארה"ב מדווחים בימים האחרונים על מותו של הראפר הצעיר Lil Loaded, ולאחר כמה ימים של ספקולציות ברשתות החברתיות לגבי סיבת מותו, עורך דינו של הראפר, שנולד תחת השם דאשון רוברטסון, אישר למגזין בילבורד כי ההזמר הצעיר שם קץ לחייו כשהוא רק בן 20.

ליל לודאד היה מוכר בארה"ב בעיקר בעקבות הלהיט הוויראלי שלו "6locc 6a6y" (או "בלוק בייבי" אם תרצו) שיצא ב-2019, וממש בשבוע שעבר השיר הגיע למעמד של תקליט זהב.

"יש לי את גרעין המעריצים המגניב ביותר בכדור הארץ", כתב בהתלהבות הראפר בחשבון האינסטגרם שלו אחרי שקיבל את הבשורה המשמחת, וחדי העין שצפו בקליפ בוודאי זיהו שהראפר עונד שרשרת עם מגן דוד מזהב, אבל נכון לעכשיו לא ידוע אם מדובר במחווה ליהדות או סתם בחירה אופנתית.

View this post on Instagram

A post shared by Lil Loaded ✌♿️ (@lil_loaded)

הטרגדיה האחרונה מגיעה לאחר שבסוף השנה שעברה רוברטסון נעצר באשמת רצח של נער בן 18 בשם חליל ווקר, אך בפברואר האחרון דווח בתוכנית החדשות של דאלס כי דרגת האשמה ירדה להריגה, אז עורך דינו הגיב וטען שהשניים היו חברים וכי התקרית לא נעשתה בזדון.

לפני מותו הצליח הראפר לשחזר לרגע את ההצלחה של הלהיט "6locc 6a6y" (שצבר למעלה מ-29 מיליון צפיות ביוטיוב) עם השיר "Gang Unit" בו צפו בו למעלה מ-39 מיליון איש. באתרי היפ הופ שונים בארה"ב סיפרו שהוא היה מעריץ מילדות של מייקל ג'קסון והזכירו ראיון שערך בעבר ובו טען ש"בשבילי מייקל הוא זה שהתחיל את כל הקטע של ראפ ושירה. משם אני קיבלתי את זה".