בסוף שנת 2005, שנתיים וחצי אחרי הפריצה הגדולה שלה כאמנית סולו, ביונסה כבשה את המצעדים עם הלהיט "Check On It”, שגם ליווה את שובר הקופות "הפנתר הוורוד" בכיכובה. באותו שיר, שהפך למגה להיט, היא שיתפה פעולה עם שני ראפרים מוכרים באותה תקופה; באן-בי וסלים ת'אג.

לאחרונה, 15 שנים אחרי אותו להיט, החליט באן-בי לחשוף כמה פרטים מפתיעים שקרו על סט הצילומים של הקליפ הלוהט, ולדבריו, מי שנכח במקום והשגיח מקרוב על הכוכבת היה בן זוגה, ג'יי זי, כשנתיים לפני שהשניים נישאו זה לזו בטקס סודי.

“כשצופים בווידאו רואים שהיו שם המון תלבושות זולות", סיפר הראפר במהלך הראיון, "ביונסה רקדה שם בחצאיות קצרות ובבגד ים. הייתה סצנה אחת שבה היא והרקדניות רקדו על כיסא והרימו את הרגליים. אם היית מביט היטב היית מצליח לראות להן חלק מהישבן".

"ג'יי זי לא אהב את זה. הוא קרא לאחת העוזרות של ביונסה ודרש שכל הגברים יצאו מהמקום, בטח בגלל שרובם היו סטרייטים. הם העיפו אותנו לחדרי ההלבשה וביקשו מאיתנו להמתין שם עד שיגיע תורנו להצטלם. פשוט לא הרשו לנו לראות את ביונסה רוקדת".

בהמשך הראיון סיפר באן-בי שלאחר הצילומים ביונסה התנצלה באופן אישי בשמה ובשם ג'יי זי בפני כל אלו שגורשו מהסט במהלך צילומי הקליפ, והכל נשאר בגדר זיכרון רחוק שצץ לו כך פתאום.