מי היה מאמין שלפתע יתכנסו כל חברינו מעבר לים, מושאי הסיקורים, הדיווחים והעניין, לסרטון פרומו אחד? ג'יי זי, אבי התעשייה ואל החוף המערבי הצליח לארגן כינוס בו המילה "כוכבים" זולגת מכל צד, כאילו היתה זו החפלה האקסקלוסיבית של הגראמי. ריהאנה, קניה ווסט, ניקי מינאז', מדונה, קלווין האריס, ארקייד פייר, קולדפליי, דאפט פאנק, ג'ק ווייט וכנראה כל תעשיית המוזיקה (גם ביונסה!) משתתפת בטיזר המשוגע, שמקדם את שירות הסטרימינג TIDAL שרכש איש העסקים הכי נבון באמריקה.

הקמפיין המחושב כולל גם את הבקשה הקלה מדי, שעמדו בה בין היתר ריהאנה ומדונה, להפוך את תמונת הפרופיל ברשתות החברתיות לכחולה, ולעשות את זה "בשביל המוזיקה". השעון רץ לאחור, ו-TIDAL צובר תאוצה ומבטיח להיות שירות הסטרימינג "האיכותי ביותר". בשביל להצטרף למהפכות שמחולל ג'יי זי בעולם המוזיקה, תצטרכו לשלם בין 9.99 דולר ועד 19.99 דולר.

החברה של ג'יי זי, "שון קרטר אנטרפרייז" היתה זו שרכשה את טידאל והחתימה חברות תקליטים גדולות לקחת חלק בפרויקט.

וזה הפרומו שיפיל את הלסת של העולם: 

 

 
עדכון: בחצות בדיוק עלו כל המוזיקאים המעורבים וחתמו על החוזה של טידאל: אלישיה קיז, ווין ורג'ין מארקייד פייר, ביונסה, דאפט פאנק, ג'ק ווייט, ג'ייסון אלדין, ג'יי קול, קניה ווסט, ג'יי זי, דדמאוס, מדונה, ניקי מינאז', ריהאנה ואשר, כולם התייצבו זה לצד זה בשורה על הבמה. הצטרפו אליהם על גבי מסך כריס מרטין וקלווין האריס. אולי זאת השעה, אבל בלייב סטרימינג שלנו נראה שכולם קצת מדוכדכים ולא מאמינים לנאום האידילי של אלישיה קיז, שתפסה פיקוד במעמד ההכרזה.

ובכל זאת, קיז היא מסוג האנשים שהיו יכולים לנאום בכריזמטיות גם מתכון למציות, אז בוודאי שאת המוצר החדש של החבורה הזו היא הציגה בהתלהבות גדולה. טידאל הוא שירות הסטרימינג הראשון מסוגו שמוקם על ידי אמנים, כדי ליצור פלטפורמה ראשונה לשיתוף היצירה והמוזיקה שלהם. מה שמוביל אותם, לדבריה של קיז, הוא האמונה במוזיקה, או כפי שניטשה אמר, "ללא מוזיקה החיים היו שגיאה".
 
אחרי הנאום כל האמנים השותפים חתמו על הצהרת כוונות לצלילי רדיוהד ומחיאות כפיים יבשושיות של הנוכחים. כשסיימו לחתום, השורה המכובדת הזו ירדה מהבמה ופינתה אותה לסרטון הסבר על הפלטפורמה. "כרגע, כותבים את הסיפור שלנו עבורנו", ג'יי זי, המוח שמאחורי כל הסיפור הזה הסביר. "אנחנו צריכים לכתוב את הסיפור הזה עבור עצמנו".
 
 
אין תמונה
האמנים החתומים על טידאל: אלישיה קיז, ארקייד פייר, ביונסה, דאפט פאנק, ג'יי זי, קניה ווסט, מדונה....

אין תמונה
ביונסה חותמת על הצהרת הכוונות של טידאל

אין תמונה
מדונה חותמת על הצהרת הכוונות של טידאל