אין תמונה
מצונזר. הקליפ של ריהאנה, צילום מסך מ-You Tube

הקליפ הפרובוקטיבי של ריהאנה ללהיט "We Found Love" יצא כבר לפני חודש, ועורר מהומה כיוון שהוא מראה את ריהאנה ואת השחקן-דוגמן דאדלי או'שונסי בסצנות של אלימות, סקס, גניבה מחנות, עישון ובעלות הגבר על האישה, כדימוי ליחסים של ריהאנה עם האקס המיתולוגי שלה, הראפר כריס בראון.

אבל רק עכשיו החליטו בצרפת לצנזר את שידורו של הקליפ בטלוויזיה הצרפתית עד לשעה 22:00 בלילה, בטענה שהוא מעודד "התנהגות של הרס עצמי". המועצה הצרפתית המפקחת על שידורי רדיו וטלוויזיה מצאה את הקליפ של ריהאנה פוגעני, וטענה גם שסצנות הסקס בינה לבין או'שונסי "שנויות במחלוקת".

כזכור, מוקדם יותר השנה, צונזר בכמה מדינות שידור הקליפ הפרובוקטיבי "S&M" של ריהאנה, בגלל הסצנות הנועזות שבו, שכללו קשירות.

"We Found Love" עם הדיג'יי קלווין האריס לקוח כידוע מאלבומה החדש של ריהאנה "Talk That Talk", שיצא בימים אלה וקיבל ביקורות מעורבות.

ריהאנה הפתיעה את הבריטים עם "Fuck Off" על הנעליים

ריהאנה חזרה לתוכנית האהובה עליה בטלוויזיה הבריטית, ה"אקס פאקטור", ובניגוד להופעתה בגמר של העונה שעברה (אגב, עם אותו הלהיט, "We Found Love"), אז התלוננו שההופעה שלה פרובוקטיבית מדי, הפעם, ולבקשת ההפקה של התוכנית, הלכה ריהאנה על תלבושת של תלמידת בית ספר, כשהתפאורה היא חפצים כמו טלפון, מייבש שיער וכיסא פלסטיק מוגדלים לגודל עצום.

אלא שהפרובוקציה חיכתה לצופים על הנעליים של ריהאנה, עליהם כתבה בגדול "Fuck Off". הבריטים הצדקנים נותרו המומים מהכיתוב וטענו שלא ייתכן שריהאנה תקלל ככה בתוכנית שצופים בה מיליוני ילדים. התקשורת הבריטית כבר דאגה לצנזר את "מילת הF" הנוראה באמצעות טשטוש.

>> מעריצי בריטני ספירס: ג'ניפר לופז העתיקה ממנה