ביונסה מדונה קולאז'
יחד על הבמה? מדונה וביונסה

האם אירוע טקס פרסי ה"גראמי" של 2014 (שלמעשה מסכם את רוב שנת 2013 במוזיקה) עומד להיות אחד הגדולים בכל הזמנים? "גראמי" בלתי נשכח? "גראמי" שכל העולם ידבר עליו. יש מצב שכן.

אחרי הבשורה המשמחת מאוד על הופעתם הצפויה של פול מקרטני ורינגו סטאר, שני ה"ביטלס" היחידים שנותרו חיים, הראשון בן 71 והשני בן 73 - נפוצו היום פרסומים באמריקה על כך ששתי איקונות גדולות נוספות עומדות לשתף פעולה על הבמה - מלכת הפופ הנצחית מדונה, ו"מדונה השחורה", הלא היא ביונסה.

ה"לוס אנג'לס טיימס" מפרסם שביונסה ומדונה צפויות לספק את ההפתעה הגדולה של ה"גראמי", שיתקיים ביום ראשון הבא, 26 בינואר, וישודר החל משעה 20:00 שעון החוף המזרחי של ארה"ב (כלומר 3 בבוקר אצלנו). העיתון הנחשב טוען שהצליב את המידע בין שני מקורות שונים וידעי-דבר.

על פי אחד מקורות, ביונסה צפויה לעלות לבמת. ה"גראמי" עם שירים מתוך אלבומה האחרון והמדובר "Beyonce", אותו שחררה בבת אחת בהפתעה גמורה לפני כחודש, וניפצה איתו את שיאי המכירות ב"אייטיונז".

מקור אחר טוען שמדונה צפויה להתארח ב"גראמי" באחת ההופעות של אמן אחר. באמריקה מחברים אחד ועוד אחד ומגיעים למסקנה שביונסה תארח את מדונה, במפגש בלתי נשכח.

מפיק ה"גראמי": "יש פוטנציאל להופעה של ביונסה"

מפיק מופע ה"גראמי" הותיק קן ארליך אמר שהוא "לא יכול לאשר" הופעה של ביונסה בטקס, וכמו כן שהוא "לא יכול לאשר או להכחיש" את מעורבותה של מדונה בעניין.

"בואו נגיד את זה ככה", אמר ארליך על ביונסה, "יש לנו היסטוריה ארוכה שהולכת אחורה עד לימים הראשונים של 'דסטניז צ'יילד. אני אוהב לעבוד עם (ביונסה), היא מדהימה. היא כל כך בתוך כל מה שהיא עושה, רק כדי לוודא שכל מי שרואה אותה ירצה ללכת רגע אחורה כדי להביט בה ולהגיד 'וואו'. האם ביונסה צריכה להיות השנה חלק מהתוכנית האמנותית של ה'גראמי'? הייתי חושב שיש פוטנציאל שדבר כזה יקרה".

אמנים נוספים שיופיעו השנה על במת ה"ג'ראמי" הם כאמור פול מקרטני ורינגו סטאר, קייטי פרי, טיילור סוויפט, לורד, דאפט פאנק עם נייל רוג'רס, פארל וויליאמס עם סטיבי וונדר, קנדריק לאמאר עם "אימג'ן דראגונז", פינק ונייט רוס, רובין ת'יק ולהקת "שיקגו", מקלאמור וראיין לואיס, ג'ון לג'נד, קייסי מסגרייב, קית' אורבן ומרל האגארד, כריס כריסטופרסון, וילי נלסון ובלייק שלטון.