ארון קרטר, אחיו הצעיר של חבר הבאקסטריט בויז ניק קרטר, היה אחד מכוכבי הנוער המבטיחים של עולם המוזיקה בסוף שנות ה-90. למרות הציפיות הרבות והפופולריות לה זכה לפני כשני עשורים, ארון לא הצליח לקדם את הקריירה שלו ולכבוש מצעדי להיטים עם אף אחד מהשירים הרבים שהוציא. היום הוא מוכר בעיקר בתור כוכב מהעבר.

השבוע פורסם טיזר לעונה החדשה של סדרת הריאליטי האמריקאית "Marriage Boot Camp: Reality Stars Family Edition", שתעלה לקראת סוף השנה ובה ישתתפו ארון ואמו ג'יין. באותו קטע וידאו ארון מספר על מערכת היחסים שלו עם המנטור מייקל ג'קסון וחושף פרטים על התנהלות לא הגונה כלפיו מצידו של מלך הפופ המנוח.

בין היתר, ארון אומר בסרטון: "מייקל היה בחור ממש טוב, ממה שאני יודע, אבל הייתה פעם אחת שבה הוא נהג בי באופן בלתי הולם". בהמשך ארון הוסיף שההתמודדות שלו עם "מערכת היחסים המורכבת עם מייקל ג'קסון" גרמה לו לפנות לטיפול.

דבריו של ארון מגיעים מספר חודשים אחרי שידור הסרט הדוקומנטרי "לעזוב את נוורלנד", שעוסק בהאשמות החמורות שמופנות נגד מייקל. הסרט מציג עדויות מטרידות של שני בחורים שבצעירותם היו קרובים למייקל. השניים טוענים שהכוכב התעלל בהם מינית במשך מספר שנים.