לפני מספר ימים פורסם הראיון של בילי ג'ו ארמסטרונג, סולן להקת הרוק "גרין דיי", לעיתון USA Today, בו דיבר הזמר והיוצר הוותיק על השינויים בתעשיית המוזיקה ועל היחלשות הרוק. בנוסף, הוא התייחס לטקס פרסי הגראמי שנערך לפני כשבועיים.

על המנצחת הגדולה של אותו ערב, בילי אייליש, אמר סולן גרין דיי: "אני גאה בבילי ובפיניאס (אחיה הגדול). זה מאוד מגיע להם. המוזיקה שלהם אמיתית ואפשר לראות שזה מגיע מהם, בניגוד למה שאפשר לומר על הדברים שאמני פופ אחרים עושים". 

וכך, כדוגמה רלוונטית לדבריו, הוא בחר להשתמש בשמה של אריאנה גרנדה: "אי אפשר אפילו להשוות בין מה שהיא עושה (בילי אייליש) למה שמישהי כמו אריאנה גרנדה (עושה). בילי היא הדבר האמיתי".

בהמשך הראיון ארמסטרונג התייחס גם לזוכה השנייה של טקס פרסי הגראמי - הזמרת ליזו: "יש אמן או שניים כמו ליזו שאני חושב שהם באמת טובים, אבל השאר זה כמו נשף סיום גרוע. אני חושב שהמוזיקה חרא. אין יותר רוק".

דבריו של בילי ג'ו גררו תגובות זועמות מצד הקוראים, ובין הטוקבקים שעסקו בנושא והופצו ברשתות החברתיות, ניתן למצוא משפטים כמו "התנהגות קלאסית של גברים, להרים אישה ועל הדרך להוריד מישהי אחרת"; "זה היה צעד מחורבן מצידו"; "אף אחד לא זוכר אותו, הוא היה חייב להזכיר את השם של אריאנה בראיון"; ו"בניגוד אליו, בילי אייליש כן אוהבת את המוזיקה של אריאנה". באלגן? תלוי את מי שואלים.