למרות שעברו כמעט שנתיים מאז שהודיעו על הפרידה ביניהם, נראה שהמעריצים של הראפר ג'י איזי לא מוכנים לעצור את המתקפה על הלסי. מוקדם יותר השבוע הזמרת בחרה להגיב למאות גולשים שהציפו את הפוסטים שהעלתה לאינסטגרם בטוקבקים הנושאים את שמו של הראפר.

הלסי כתבה בתגובה לאותם טוקבקיסטים: "אני רואה את כולכם בתגובות ויודעת שאתם חושבים שאתם מצחיקים. אתם בבית עם האייפון שלכם ואני לא אדם אמיתי עבורכם. אני מתפללת לאלוהים שלעולם לא תתמודדו עם התעללות במערכת יחסים. ואם כן, אני מקווה שהעולם יהיה נחמד אליכם יותר".

המתקפה על הלסי מצד מעריציו של ג'י איזי החלה בעקבות ראיון של הזמרת, בו היא אמרה שהלהיט הגדול שלה, "Without Me", נכתב בהשראת מערכת היחסים הבעייתית שהשניים ניהלו. השיר מספר על אדם שמתעלל רגשית בבת הזוג שלו ובוגד בה באופן קבוע.

הלסי וג'י איזי הכירו במסיבה בלוס אנג'לס ב-2017 וניהלו מערכת יחסים מתוקשרת במשך שנה וחצי. למרות שמאז הפרידה היא הספיקה לצאת עם מספר בחורים אחרים שקשורים לתעשיית המוזיקה, ההצקות כלפיה מצד מעריציו של הראפר ממשיכות באופן יומיומי. רק לפני מספר ימים אנשים שנכחו בהופעתה במיאמי צעקו מהקהל את שמו של האקס. הלסי הפסיקה את האירוע באמצע ואיימה לגרש אותם מהמקום.