בספטמבר הקרוב מתכננת מריה קארי מתכננת להוציא לאור את הספר האוטוביוגרפי שלה, אותו היא סיימה לכתוב לפני מספר שבועות, ולדברי מקורביה, הכוכבת צפויה לחשוף בספרה החדש "פרטים מסעירים" על כמה מהסכסוכים הגדולים שניהלה במשך השנים.

מעריציה של קארי, שמכירים היטב את הריב המפורסם שלה עם הראפר אמינם, מצפים לקרוא את החלק בספר שהוא היא מתייחסת לרומן הקצר שהשניים ניהלו לפני כ-20 שנה מאחורי הקלעים.

לפני מספר ימים חברתה הטובה של מריה, הראפרית דה בראט, התארחה בתכנית רדיו, שם היא בחרה להתייחס לחלק שקארי כתבה על הרומן עם אמינם, והסכסוך שהגיע בעקבותיו. להפתעת רבים מהמאזינים, דה בראט ציינה שהשניים מעולם לא קיימו יחסי מין. כשנשאלה מה הסיבה לכך, היא הסבירה שהראפר התרגש מאוד מהעובדה שהוא מבלה עם הכוכבת האהובה עליו - דבר שמנע ממנו לתפקד במיטה.

"הוא מעולם לא נכנס איתה למיטה", סיפרה הראפרית, "כשכולכם תקראו את זה, אתם תראו שהוא פשוט גמר עוד לפני שהם התפשטו מכיוון שהוא היה כל כך נרגש מלהיות עם מריה. הם לא עשו סקס".

במשך השנים אמינם ומריה הקליטו מספר שירים בהשראת הסכסוך המפורסם שלהם. הבולט מביניהם הוא השיר "Obsessed", אותו קארי הקליטה ב-2009. לאחרונה השיר הפך ללהיט בטיק-טוק, מה שהוביל לכניסתו המחודשת למצעדי הלהיטים.