פחות משנה עברה מאז שהלך לעולמו הזמר דיוויד בואי, בינואר שנה שעברה כשהוא בן 69, ועדיין דמותו ממשיכה לתדלק שמועות. הפעם זהו בנו בן ה-45, דאנקן ג'ונס, שנאלץ להדוף את אותם.

ג'ונס התייחס בחשבון הטוויטר שלו לשמועות לפיו אפרו של אביו פוזר במהלך פסטיבל הברנינג בשבוע שעבר וכתב: "הדבר הזה עם הברנינג מן? מה שאנשים יעשו או יאמרו בשביל לזכות בתשומת לב לא מפסיק להדהים אותי. לא נכון ואפילו די מגעיל".  בנוסף הוא פרסם תמונה מחוף ים של אתר נופש וכתב "כולנו ידענו שאם אבא רצה שהאפר שלו יפוזר ליד זרים, זה היה בסקגנס בוטלינס (אתר קמפינג באנגליה)".

השמועות החלו בעקבות ידיעה שהעלו בערוץ E! מוקדם יותר השבוע לפיה בן סנדקותו של בואי קיבל אישר מאלמנתו, אימאן, לקחת עימו את חלק מאפרו של בואי לפסטיבל. "לבן ודיוויד היו שיחות ארוכות על ברנינג מן והמשמעות שלו ודיוויד אהב את המסר מאחורי זה", סיפר המקור.

ברנינג מן, למי שלא מעודכן, הוא פסטיבל שמתקיים פעם בשנה ומאחד אנשים מכל העולם לקהילה משותפת וזמנית שנבנית במדבריות של נוואדה למשך שמונה ימים. בשנה האחרונה הגיעו לפסטיבל עשרות אלפי משתתפים, ביניהם גם סלבס מהארץ ומהעולם, כולם גרים יחד בקרוואנים ואוהלים בעיר ארעית שנבנתה במיוחד. רגע השיא של הפסטיבל הוא בשריפתו של דמות אדם עשויה עץ. השנה יזמו מעריציו של בואי אירוע להנצחתו כאשר הציבו במקדש שעומד במרכז הפסטיבל פסל לזכרו.