ליאור וינברג בת ה16 ולהקת "We Suck" מוציאים את הקליפ לשירם הראשון "אין לך מקום", מתוך פרויקט פופ-פאנק חדש המיועד לצעירים, עליו עבדה וינברג בשנתיים האחרונות, אחרי שעברה אודישנים כבר בגיל 14. את הפרויקט מנהל מוזיקלית עמית עמרמי ומפיק ארנון סופר, שגם ביים את הקליפ.

בראיון ל-mako אמרה וינברג: "אני משתדלת להתעסק במה שאני עושה וכל עוד אני נהנית הדברים האחרים נורא שוליים. די גדלתי לזה, אני בעסק מגיל 3. שום דבר לא מובן מאליו, הלוואי שיאהבו את השירים והכל. אם אהפוך כוכבת אעכל את זה תוך כדי, אי אפשר ממש להתכונן לזה. החלום שלי הוא "להצליח בארץ, להופיע, להיות על הבמה. יש לי 10 או 11 שירים עם להקת רוק מלאה. גם אני אנגן אולי מדי פעם בפסנתר, אבל זה הרבה גיטרות, אנרגיה, אוירה וסגנון של מסיבות".

"אני עושה חמש יחידות מתמטיקה, חמש כימיה, ומגמת מחול. אני לא חנונית אבל אני משקיעה בלימודים. אני קולית, אני ממש לא חנונית. עושה בגרות במחול שזה נחשב קולית וטוחנת שעות בבית ספר".

"אין לי חבר וגם אני לפעמים שואלת למה. היו דברים והם נגמרו וזה בסדר. כותבים על זה שירים. אני עצמי כותבת בעיקר למגירה המקסימה שלי. עזרתי לעמית לכתוב פה ושם בית אבל לא באופן רשמי".

>> זמר החתונות של כל הזמנים: ליאור נרקיס