בימוי: שגיא דהרי

שירי מימון מוציאה את הקליפ ללהיט "מחכה שתשוב" (מילים ולחן: מורן גמליאל), הסינגל השני מתוך אלבומה החדש "שלג בשרב", שיוצא בסוף השבוע הקרוב, וקרוי על שם שיר הנושא "שלג בשרב", שיצא כסינגל הראשון והמצליח מתוך האלבום.

"שלגב בשרב" הוא אלבום הסולו השלישי של שירי מימון, שמגיע אחרי כמעט חמש שנים שעברו מאז אלבומה הקודם (ביניהם הוציא את אלבום ההופעה עם שמעון בוסקילה שהגיע ל35 אלף עותקים בעקבות כ-300 הופעות משותפות). באלבום החדש של מימון עשרה שירים שנוצרו על ידי עידן רייכל, קובי אפללו, איה כורם, רמי קלינשטיין, יואב גינאי, תומר הדדי, ניצן קייקוב, סהר חגי, נועם חורב, תומר מתנה, מורן גמליאל, שי זיו ושירי מימון עצמה. באיסוף החומרים לאלבום החדש נעזרה שירי ביוצר יעקב גלעד. על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי תומר בירן.

שירי מימון: "זה אלבום חם, מרגש ומורכב"

שירי מימון עצמה מדגישה כי: "האלבום משמעותי מאד מבחינת העשייה המוזיקלית שלי. הנחתי את ליבי על השולחן, עברתי תהליך בו התבגרתי אל תוך האלבום המיוחד הזה ואני גאה מאוד בתוצאה. זה לא אלבום פופ קליל. זה אלבום חם, מרגש ומורכב, ואני מקווה שעם כל האזנה נוספת, יגלה בו הקהל עוד קצת ממני. אני מחכה בציפייה גדולה להכנות לקראת המופע החדש".

הקליפ החדש ל"מחכה שתשוב", שביים שגיא דהרי בהשראת קליפים של זמרות כמו ביונסה, מורכב משלושה חלקים הערוכים לסירוגין. בחלק אחד מימון מופיעה בו במלוא הדרה עם שמלה נוצצת, תכשיטים יוקרתיים, שיער פזור והרבה זוהר. בחלק שני היא מצולמת בבגד גוף ושיער אסוף כמו רקדנית בלט, כאשר על גופה ופניה מוקרנים צבעים כמו סגול וירוק ומשווים לה מראה מעט חייזרי. בחלק השלישי, חלק הפנטזיה (היא הרי מחכה שאהובה ישוב) מצולמת שירי מימון כשהיא פושטת את בגדיה ונצמדת לגבר חתיך במיוחד, אותו מגלם השחקן ניר גרינברג. הצילום האמנותי לא מראה את מימון עירומה לגמרי, אך מרמז על כך.

שירי מימון אירוטית
הייתי כעיוורת לאור היום. שירי מימון בקליפ החדש

שירי מימון אירוטית
הכל שלי טבעי. שירי מימון בקליפ החדש
שירי מימון אירוטית
לילה ואתה השקט שנשאר. שירי מימון בקליפ החדש
שירי מימון אירוטית
בנגיעה אחת רכה. שירי מימון בקליפ החדש
שירי מימון אירוטית
חיכיתי והנה שבת. שירי מימון בקליפ החדש
שירי מימון אירוטית
רועדת לידך והסם שבי עוד לא נגמר. שירי מימון בקליפ החדש

שירי מימון אירוטית
וואו, אתן לא מאמינות כמה הוא חתיך. שירי מימון בקליפ החדש

>> האם שירי מימון תהיה זמרת השנה שלכם? כנסו למצעד השנתי והצביעו