נינט טייב בבארבי
"אני מזועזעת". נינט | צילום: יובל אראל
נינט טייב מכסה את השיר "Girl Like Me" של הזמרת האלטרנטיבית פי ג'יי הארווי, עם עיבוד של אופיר לייבוביץ'. הביצוע של נינט, שהיא בעצמה זמרת אלטרנטיבית, הוא שיר הנושא של הסרט המטלטל "שש פעמים", שעוסק בנושא טעון - קיום יחסי מין וניצול מיני בקרב בני נוער, והיחשפות של קטינים לנושא הסקס בגיל צעיר.

נינט: "הזדעזעתי קשות, הסרט חשוב לצפייה"

הסרט, שיצר הבמאי יונתן גורפינקל בתמיכת קשת וקרן הקולנוע הישראלי ומבוסס על סיפורים אמיתיים, זכה עד כה לביקורות חזקות, וגם לנינט יש מה להגיד בנושא: "כשראיתי את 'שש פעמים' לראשונה, בחדר העריכה, הזדעזתי קשות. במובן הכי טוב של המילה. הרגשתי שזה אמיתי, שזה קורה בחדר לידי. זה כל כך נגיש, ולכן זה גם כל כך מטלטל".

"עם הכאב בטן הזה הלכתי להקליט את השיר, קאבר של פי ג'יי הארווי ל''A Girl Like Me'. כל הזמן היו לי הפנים של גילי, גיבורת הסרט, בראש. בעיניים שלה. אי אפשר לשכוח אותן. ואני חושבת שבשיר הזה ספציפית יש טקסט שמשלים את הסרט בצורה מוחלטת.

"זה סרט כל כך חשוב לצפייה. לכל הגילאים ובמיוחד לכל המינים. זה פשוט סרט חובה, גם במחיר של כאב בטן. אני בטוחה שגם נערים ונערות ירגישו משהו שדומה למה שאני הרגשתי. שלא לדבר על מבוגרים".

"שש פעמים" - הטריילר

>> צפו בקטע מיוחד מתוך הסרט "שש פעמים"