דוד זוהר מלניק מוציא את השיר והקליפ "מכתב לילד", כסינגל ראשון מאלבום בכורה בשם "מתרסק מאהבה", שיראה אור בחודשים הקרובים. את השיר כתב והלחין מלניק יחד עם גיא בוקאטי, שגם הפיק מוזיקלית.

מלניק (38) הוא איש הייטק, שהחליט להתחבר מחדש לאהבתו הישנה, המוזיקה. השיר "מכתב לילד" הוא מבחינתו קריאה לילד שהיה פעם. בגיל 14 לימד מלניק את עצמו לנגן בגיטרה, ולא נעזר במורה, כי הוריו התנגדו "לבזבוז הזמן על המוזיקה".

הוא החל  לעבוד בהייטק, אחרי שהוריו דחפו אותו ללמוד מקצוע מכניס ומכובד, התקדם, הקים חברות סטארט אפ ותוכנה, וקיבע את מעמדו. תוך כדי הכיר אישה, התחתן וחי חיים טובים.

צוואת אשתו שנפטרה מסרטן

המהפך בחייו הגיע עם פטירתה של אשתו ממחלת הסרטן, לאחר מאבק ממושך שנמשך שלוש שנים. שבוע לפני מות אשתו קיבל ממנה פסנתר במתנה. עבורו הפסנתר הוא צוואתה אליו, בה ביקשה שלא יוותר על חלומו ויעסוק במוזיקה.

מלניק לימד את עצמו לנגן בפסנתר ומהכאב הגדול שלו צמחה מוזיקה. הוא הכיר את המוזיקאי גיא בוקאטי, שעבד איתו על הטקסטים והלחנים של שיריו.

בהקלטות השתתף עדי גולדשטיין (קלידים ומחשב), שגם עיבד את השיר החדש, וכן ניצן עין הבר (כלי נשיפה), איתמר בן זכאי (תופים) ובוקאטי עצמו בגיטרות, בס וקולות.

דוד זוהר מלניק אף כתב את התסריט לקליפ, יחד עם הבמאית והעורכת רויטל אומנסקי.

דוד זוהר מלניק (צילום: אורית פניני)
חוזר לילדות. דוד זוהר מלניק | צילום: אורית פניני