נמרוד לב פרומו (צילום: אלה סברדלוב)
כוס בירה קרה על גג העיר. נמרוד לב | צילום: אלה סברדלוב

אחרי שנים בהן גר בגליל והקפיד להוציא שיר אחת לתקופת זמן ארוכה (למשל שיר למען החטופים), חוזר הזמר והיוצר נימרוד לב (הלהיט "זה כל הקסם", ושלושה אלבומים ברזומה) עם השיר "הקיץ בא", שיר ראשון מתוך אלבום חדש. הסינגל הראשון , ממש כשמו, הוא קליל וכיפי, תמים אפילו, עם פזמון של "לה לה לה".

את המילים חיברה אירית דננברג, שגם הלחינה במשותף עם לב. השניים, יצרו במשותף את האלבום אשר יצא בחודשים הקרובים - כתבו, הלחינו, ועיבדו, כשעל ההפקה המוזיקלית אחראי לב.

קיץ בא

קיץ בא, עונת רחצה, לילות חמים, פירות העונה, מחשבות צלולות מצננות ת'אויר, כוס בירה קרה על גג העיר. אני מנגן לי שיר, והוא הולך ככה, כן: "לה לה לה לה לה... "

שמן שיזוף, גלים מתנפצים, תירס חם, שקיעה בים, צבעים עליזים מרחפים באויר, ניחוח פרחים בלילה בהיר. אני מנגן לי שיר והוא הולך ככה, כן: לה לה לה לה לה...

ואת בשמלה שחורה אל מול השקיעה, צללית זוהרת באור השמש, כולך אהבה. כמה טוב שאני פה עכשיו, חווה עד הסוף את המרחב, שפותח לי הקיץ, זה מה שאת עושה לי. וזה הולך ככה, כן: לה לה לה לה לה...

חוזר לעבוד עם חמי רודנר

באלבום המלא והחדש חוזר נימרוד לב לשתף פעולה עם חמי רודנר, אשר הפיק את אלבום הבכורה שלו והביא לעולם את הדואט "זה כל הקסם" ("אני צייר ואת זמרת ברים אדומה") בין לב לבין הזמרת והשחקנית אורלי פרל. רודנר משמש כיועץ אמנותי לאלבום ומנגן בחלק מהשירים.

בימים אלו מופיע נימרוד לב ברחבי הארץ בהופעה משותפת עם אלון גל וחברים נוספים ובה הם מבצעים שירים של שניהם ביחד ולחוד.

>> גלי עטרי חוגגת 30 שנה על הבמה ומארחת את ישי לוי