הזמר והשחקן אמנון פישר משחרר את הקליפ "רוח", לסינגל רביעי הלקוח מאלבומו השלישי "אושר", שיוצא בימים אלה, בפורמט של ספר שירים ואלבום. את הקליפ ביים גיא טלר.

העבודה על "אושר" נמשכה למעלה משנתיים. פישר יצר את המילים, המדברות על אושר מהול בכאב, ואת הלחנים לשיריו. את ההפקה המוזיקית עשה ניר פרידמן. מהאלבום יצאו הסינגלים "בדרך לחופה", "לחישה" ו"גן עדן".

האלבום יושק בהופעה חגידית שתתקיים מחר (רביבי, 22.10) בבית היוצר, נמל ת"א ב21:00. ב-27.11 יופיע פישר ב-"המקום" , ברנר 5 ת"א בשעה 22:00.

החיים ע"פ פישר

"אושר" הוא כאמור  אלבומו השלישי של אמנון פישר. קדמו לו "הבן של יוסף ומלי" (2006) ו"פשוט" (2010). הרזומה של פישר כשחקן כולל את הסרטים "החיים על פי אגפא" של אסי דיין, "freeland" של גור בנטויץ', והסרט התעודי "רשימת אהבה", לו כתב פישר גם את המוזיקה.

הוא שיחק גם בסדרות של חיים בוזגלו "בית המשאלות", "אשליות" ו"שלווה" (בה אף היה שותף ליצירת פס הקול), ובטלנובלה "לגעת באושר". פישר הנחה בטלוויזיה, את התוכניות "תפוס כיוון" ו"תוסס". לאחרונה השתתף בפרסומת לגבינה בתפקיד "יואל הקוסם מהמעדנייה". אחיו הוא עורך הדין המפורסם רונאל פישר.