עילי בוטנר, כפיר בן ליש (צילום: ינאי יחיאל)
קיציים. עילי בוטנר וכפיר בין ליש | צילום: ינאי יחיאל

שלושה סינגלים יצאו עד כה מהאלבום החדש של המוזיקאי עילי בוטנר: "מה שיכולנו להיות" עם רן דנקר, "מכתב לאחי" עם קובי אפללו, (שאף זכה לרמיקס) ו"קול זיכרון חוזר" בביצוע ריטה

היום, רגע לפני שהאלבום המלא מגיע לחנויות (18.8) מוציא בוטנר שיר נוסף מתוכו - "ימים של קיץ", בביצוע כפיר בן ליש ("אמרת שאין לך חשק"; דני סנדרסון).

האלבום המלא יכלול 11 שירים שכתב בוטנר ורשימת המבצעים כוללת כזכור גם את גלי עטרי, נורית גלרון, הפרברים, מוש בן ארי, רז הלוי וענת בן חמו, בהפקתו המוזיקלית של  אריאל קשת._OBJ

עילי בוטנר היה כזכור בצמד "שווים" עם רן דנקר, ואילו כפיר בן ליש נחשב כבר שנים לאחד הזמרים המוכשרים בארץ, שכשרונו טרם הגיע לכדי מימוש מלא. בימים אלה נמצא בן-ליש בעיצומן של הקלטות אלבום הבכורה שלו שיראה אור בחורף הקרוב.

במקביל השתתף בפרויקטים מוזיקליים בארץ ובחו"ל, ביניהם "מטרופולין" הראשון, "מוזאיק", "גרוב כנעני", וכן מלווה את דני סנדרסון כבר שנים לא מעטות בהופעות ובהקלטות. בן ליש הופיע עד כה עם יוני רכטר והפילהרמונית בהיכל התרבות, בפסטיבל הג'אז באילת, בתוכנית "רוקדים עם כוכבים", אבל להיטו הגדול ביותר עד היום הי ונשאר "אמרת שאין לך חשק", שיצא ב-96' בפס-הקו7ל של הסרט "ציפורים בניוטרל".

>> אברהם טל, דניאל סלומון, ג'ירפות, איתי בלטר ויונתן רוזן בשירים חדשים